EC ENGLISH CAPE TOWN DİL OKULU


EC English Cape Town Dil Okulu, 2006 yılında kurulmuştur. Şehrin tam merkezinde alışveriş merkezlerine, kafe, bar ve restoranlara çok yakın bir konumdadır. 15 modern sınıfta birçok farklı alanda İngilizce eğitim hizmeti vermektedir. Okulun öğrenci kapasitesi 150 kişi olup, minimum 16 yaşındaki öğrenciler kabul etmektedir. Güney Afrika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

EC Cape Town Dil Okulu max. 10 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Okulda 10 tane bilgisayar, kablosuz internet, kütüphane ve bireysel çalışma odası öğrencilerin hizmetindedir. İstatistiklerine göre okuldaki Türk oranı %7’dir. Okulda 26 – 30 yaş arası öğrencilerin ortalaması ise %30’un üzerindedir. EC English Cape Town Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

EC English Cape Town Dil Kursu özelinde Güney Afrika'nın çekiciliği, çeşitliliğinde yatmaktadır. Eski ve yeninin bir araya gelerek muhteşem bir şey meydana getirdiği çok kültürlü bir ülkedir. Cape Town, Masa Dağı'nın ve sonsuz doğal güzelliğin ana vatanıdır.

EC English Cape Town'da İngilizce kursu Cape Town'daki heyecan verici 2 günlük safari fırsatıyla birleştirin. Yanınızda uzman bir rehber ile Afrika'nın Büyük Beşini (aslanlar, leoparlar, gergedanlar, filler ve bufalo) aramak için bir rezervi turlayın. Bir safari gerçekten unutulmaz bir deneyimdir, güzel manzarayı, vahşi yaşamı ve akşam kamp ateşinin etrafında oturmayı seveceksiniz. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Güney Afrika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Güney Afrika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Güney Afrika okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Güney Afrika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Cape Town Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Cape Town okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Cape Town Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Güney Afrika Öğrenci Yorumları

Güney Afrika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

EC English Cape Town Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Güney Afrika Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. EC English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, EC English Cape Town Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Güney Afrika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Güney Afrika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Güney Afrika Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ec-english-cape-town-dil-okulu_78c65095-674a-455d-bb32-7cd9525f0253.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın