EMBASSY ENGLISH SEATTLE DİL OKULU


Embassy English Seattle Dil Okulu, Seattle şehir merkezinin güneyine 58 km ve Washington eyaletinin başkenti Olympia'nın kuzeyine 45 km uzaklıkta olan Tacoma'da yer alan Pacific Lutheran University'nin yeşil kampüsünde yer alır. Kısa bir zaman önce, Tacoma Amerika'nın 'en yaşanabilir' şehirlerinden biri olarak oylanmış ve onu öğrenci yaşamına uygun yapan 'en donanımlı şehir' listesinin başında yer almıştır. Embassy okulu, kampüs içindeki en çekici binalardan birinde, iyi bir yerde, kampüsün merkezinde yer almaktadır. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Embassy Seattle Dil Okulu şehir merkezinin güneyine 58 km ve Washington eyaletinin başkenti Olympia'nın kuzeyine 45 km uzaklıkta olan Tacoma'da yer alan Pacific Lutheran University'nin yeşil kampüsünde yer alır. Embassy okulu, kampüs içindeki en çekici binalardan birinde, iyi bir yerde, kampüsün merkezinde yer almaktadır. Pacific Lutheran University kampüsü Tacoma'nın merkezinin güneyine 10.5 km uzaklıkta, Garfield Street S. ve Park Avenue S.'nin kesişiminde yer alır. Embassy English Seattle Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Embassy English Seattle Dil Kursu üniversite kampüsü deneyimi Pacific Lutheran University derece programlarına geçiş şansı Amerika'nın 'en yaşanabilir' şehirlerinden birinde yaşayın ve eğitim görün.

Embassy English Seattle'da İngilizce kursu sınıf mevcudu ortalama 10 öğrenci Öğrenci sayısı en fazla 40 öğrenci Öğretmen sayısı 4 tam zamanlı öğretmen En küçük öğrenci yaşı 16 Ortalama öğrenci yaşı 22 İnternet Okulun 16 bilgisayarını derslerden önce veya sonra 8:30-17:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz; kablosuz internet okul genelinde vardır. Tesis ve olanaklar Kapalı ve açık alan spor etkinlikleri dahil kampüs olanaklarına erişim, kafeteryalar, kütüphane, çeşitli multimedya bilgisayar laboratuvarlar ve öğrenci aktiviteleri; buzdolabı, mikrodalga fırın, günlük gazeteler bulunan öğrenci ortak odası; etkileşimli yazı tahtaları.. Erişebilirlik Okul görme, duyma engelli ve tekerlekli sandalyede olan öğrenciler için erişilebilirdir. Cep Harçlığı: Öğrencilerin haftada yaklaşık 200 Amerikan doları (USD) bütçe ayırmalarını öneriyoruz. Bu bütçe tüm ulaşım, yiyecek ve eğlence giderlerini karşılayacaktır. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Seattle Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Seattle okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Seattle Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Embassy Seattle Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Embassy English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Embassy English Seattle Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
embassy-english-seattle-dil-okulu_0414ba21-59a2-405b-b824-229b2de5c1a3.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın