NEW YORK FILM ACADEMY


Amerika’nın en önde gelen oyunculuk, film yapımcılığı konularında eğitim veren NYFA kısa programlardan uzun süreli konservatuvar programlarına kadar sayısız seçenek sunmaktadır. Öğrencilerine pratiğe yönelik verdiği eğitimi ve ünlü konuşmacıları ile katılımcıları sinemanın büyülü dünyasına sokar. Konuşmacılardan örnek vermek gelirse; Glenn Close, Brett Ratner, Joel Schumacher, Mira Nair, Matthew Modine ve daha sayısız ünlüden oluşuyor.

New York Film Academy’’i diğer okullardan ayıran temel özellik pratik ve uygulamalı eğitime verdiği önemdir. Örneğin NYFA’de eğitim alan bir öğrenci ilk filmini ilk hafta içinde çeker. Teori ile pratiği eğitimimizde dengeli olarak öğrencilere sunarak onların yaratıcılığını arttırmasına yardımcı olunur. Yani NYFA’da her şeyi yaparak öğrenirsiniz. Böylece, okula eğitim için gelen öğrenciler evlerine daha bir film yapımcısı, oyuncu, yönetmen, sinematograf, prodüksiyon asistanı, animasyon asistanı vb... olarak dönerler.

NYFA akademisyenleri prestijli okullardan Güzel Sanatlar Master derecesine sahip kişilerden oluşur. NYFA’da temel prensip “yaparken öğrenmek” dir. Öğrenciler sınıfta başladıkları derslere, laboratuarda veya sokaklarda film çekerek oynayarak devam ederler. Ardından sınıfa dönerek yaptıklarını eleştirir ve eğitimcilerinden değerli geri dönüşler alırlar ve sonra aynı süreç kendini tekrar eder. Her yaştan öğrencinin kabul edildiği okula genellikle lise mezunları & kolej öğrencileri lisans programlarına katılırken, diğer öğrenciler ise daha ziyade kısa workshopları tercih etmektedirler. Ayrıca 14–17 yaş arası için yaz okulu da vardır. NYFA’da pek çok tanınmış prodüktör, yönetmen ve oyuncunun da çocukları da eğitimlere katılmaktadır. Bu isimler arasında Steven Spielberg, Al Pacino, Bono, Jamie Foxx ve Robert Downey Jr gibi ünlülerdir.

NYFA Kampüsleri

- Harvard University

- Boston

- Universal Studios

- Cambridge University

- Yale University

- Londra - İngiltere

- Paris – Fransa

- Roma & Floransa – İtalya

- Cartegena – Kolombiya

- Abuja – Nijerya

- Alicante – İspanya

- Seul – Kore

- Kyoto & Tokyo – Japonya

- Pekin & Şangay – Çin

New York Film Academy National Association of Schools of Art and Design (NASAD) tarafından akredite edilmiştir.

 

New York Film Academy Nerede? New York Film Academy Nasıl Girilir? New York Film Academy Başvuru Şartları Nedir? New York Film Academy Kabul Nasıl Alınır? New York Film Academy Fiyatları Ne kadar? New York Film Academy Programları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır. Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, New York Film Academy (NYFA) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
new-york-film-academy_4d48455f-0961-4c99-b740-551dc0af4dd6.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın