ARKANSAS STATE UNIVERSITY


Arkansas State University (ASU), 1909 yılında kurulmuş olan Jonesboro’da yerleşik saygın üniversitelerden biridir. Arkansas State University The Higher Learning Commission of the North Central Association ve 20 farklı akreditasyon kuruluşu tarafından onaylı bir üniversitedir. Arkansas State Üniversitesi ön lisans (Associate), Lisans (Bachelors), Mastır (Masters) ve Doktora (Doctoral)eğitimi vermektedir. Ayrıca dil eğitimi ile ilgili ESL (English as a Second Language) programında da oldukça güçlüdür. ESL programının öğrenciler tarafından en fazla ilgi çeken yönü ESL programını tamamladığınızda direkt olarak TOEFL ya da IELTS sınavına girmeden üniversiteye geçiş yapmanızdır. Arkansas State University 250’den fazla akademik program sunmaktadır.

Neden Arkansas State Üniversitesi’nde Eğitim Almalısınız?

1- Arkansas State University dünya çapında tüm akademik okullar arasındaki sıralamada ilk %10 içindedir.

2- Arkansas devlet Üniversitesi 250’den fazla onaylanmış ön lisans, lisans, master ve doktora bölüm ve konsantrasyonlarını başarı ile sunar.

3- Arkansas State üniversitesinde dersler kendi akademik alanında uzman ve %85’i o konuda en ileri eğitime sahip öğretim kadrosu tarafından verilir.

4- Ortalama 21 kişilik ders mevcudu ve 18 öğrenciye 1 öğretim görevlisi gibi ideal bir öğrenci/öğretmen oranı sayesinde ASU eşsiz bir eğitim atmosferi sunar.

5- ASU’nun yüksek kaliteli ESL İngilizce programı öğrencileri üniversitenin akademik programlarına koşullu olarak kabul alabilir böylelikle ASU ESL İngilizce kursunu başarı ile bitiren öğrenciler TOEFL veya IELTS sınavına girmeden ASU’nun akademik programına kayıt yaptırabilir

6- Arkansas State Üniversitesi “düşük ücret – yüksek kalite” ilkesi ile bilinen bir devlet üniversitesidir. Uluslararası öğrenciler eğitimlerinin toplam ücretinin %50’sinden azını öderler, geri kalan bölümü ise Arkansas eyaleti ve diğer kaynaklar tarafından ödenir. ASU ve programlarının 20 farklı akreditasyon yani onay belgesi vardır ve ASU’dan mezun olduğunuz derece tüm dünyada tanınır.

7- Arkansas State University lisans derecesi veya daha üst derecedeki mezunlarının ücretlerini kendi eyaletinden bir öğrenci gibi kabul ederek toplam ücretin oldukça düşmesine yardımcı olur. Bu indirimden daha sonra mezunun aile bireyleri de yararlanabilir.

8- ASU’nun ulusal olarak bilinen öğrenci merkezi bünyesindeki 200’den fazla öğrenci organizasyonu ve Amerika NCAA Division-I spor takımları yabancı uyruklu öğrencilere dinamik ve etkinlik yönünden zengin bir üniversite atmosferi sunuyor. Arkansas State üniversitesi öğrencileri kampüs içinde her yerde ve her zaman ücretsiz kablosuz internet kullanıyor.

9- ASU, Arkansas eyaletinin en hızlı büyüyen şehri ve birçok lider uluslararası kuruluşa ev sahipliği yapan Jonesboro’da eğitim sunar. Jonesboro şehri Amerika’daki diğer şehirler ile karşılaştırıldığında en güvenli şehirlerarasında sayılır. Yine Amerika şehir yaşam ücretleri ortalamalarına bakıldığında Jonesboro şehri ortalamanın %26.98 oranında daha düşük olması sebebiyle yaşam ücretlerinde ucuz bir şehirdir.

10- Arkansas State üniversitesi ünlü Memphis şehrine ve uluslararası havalimanına sadece 1 saat uzaklıktadır. Yine Little Rock, St. Louis, Nashville, Huntsville, ve Jackson şehirleri çok yakın mesafededir

 

Arkansas State University Nerede? Arkansas State University Academy Nasıl Girilir? Arkansas State University Başvuru Şartları Nedir? Arkansas State University Kabul Nasıl Alınır? Arkansas State University Fiyatları Ne kadar? Arkansas State University Programları Nedir? Arkansas State Üniversitesi Ücret? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır. Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Arkansas State University (ASU) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

arkansas-state-university_39e453a4-a3b7-4780-882e-a7b8141d58bd.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın