CORK ENGLISH COLLEGE DİL OKULU


Cork English College Dil Okulu, 1978'de şimdiki genel müdürü olan Valery Cullen tarafından kurulmuş, yaklaşık 40 yıldan fazladır faaliyette olan bir aile şirketidir. Genel İngilizceden, yaz okulu programlarına, mesleki İngilizce programlarından work and study’e kadar geniş bir program yelpazesi vardır. Aynı zamanda IELTS ve IBT yetkili sınav merkezi olan okul, Cork’un tam merkezinde 3 farklı binada, 30 sınıfta yaklaşık 200-250 öğrenci eğitim gördüğü, Quality English tarafından da akredite edilen tek okuldur. İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır! İrlanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler bu sayfadadır!

CEC Dil Okulu, ülkenin ikinci büyük şehri olan Cork'ta olup şehir, Dublin’e otobüsle 3 saat uzaklıktadır. Az Türk olan bir şehirde İngilizce dil eğitimi arayanlar için oldukça ideal bir şehirdir. Cork English College, öğrencilerin İngilizce dil becerileri geliştirmek için en iyi fırsata sahip olmasını sağlayan en güncel kaynakları ve materyalleri sunmaya kendimsini adamış bir okuldur. Hem eğitim hem de eğlence amaçlı okuma materyallerini içeren tam kapsamlı bir kütüphanesi, okulun en üst katında yer alan çalışma merkezi, Kitap ve DVD kiralama gibi olanaklar sunmaktadır. Depozito ödeyerek kitap ve DVD'leri evlerine götürebilirler. Öğrenciler, her gün 13.30 ile 17.00 saatleri arasında Multimedya olanaklarını kullanabilirler. E-öğrenme platformunda arkadaşlarıyla ve aileleriyle iletişim halinde olmak ve İngilizcelerini geliştirmek için ücretsiz İnternet erişiminden faydalanabilirler. Cork English College Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır. Cork English College Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

Cork English College Dil Kursu E-Learning platformunda, öğrenciler yerleştirme sınavına girebiliyor, ev ödevlerini yapabiliyorlar, düzenlenecek sosyal gezi ve aktiviteleri programlarını görebiliyorlar, okula devam durumlarına bakabiliyorlar. Sektördeki en iyi e-learning uygulamalarından birine sahip olduklarını söyleyebiliriz. Son olarak ana binamızda öğrencilerin arkadaşlarıyla dinlenebileceği, sohbet edebileceği veya bir fincan kahve içebileceği bir öğrenci salonumuz var. Kendi profesyonel Nespresso Kahve makinemiz var. Lezzetli Ristretto, Espresso ve Lungo kahveleri sizi bekliyor!

Cork English College'de İngilizce kursu bulunan şehirdeki Cork Uluslararası Havaalanı 50'den fazla destinasyona sahiptir. Tourism, Hospitality, Bilingual Customer Care, IT gibi çok sayıda iş fırsatı bulunur. Cork, harika bir sosyal / kültürel manzaraya ve de gece hayatına sahip üniversite şehridir. Cork, yıllık olarak canlı müzik ve müzik festivalleri ile ünlüdür; Guinness Caz Festivali gibi. Şehir dışında birçok pitoresk kasabayı ziyaret etme şansınız olacak. Kısacası Cork’da dil eğitimi almak için çok fazla sebebiniz var, ve burada eğitim almayı düşündüğünüzde en iyi seçeneklerden birinin Cork English College olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Burası İrlanda’nın diğer şehirlerine göre uygun konaklama fiyatları, gelişmiş ulaşım ağı ve düşük Türk öğrenci sayısı ile çok iyi bir alternatiftir.

İrlanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İrlanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İrlanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Cork Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi 

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Cork okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Cork Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Cork Öğrenci Yorumları 

İrlanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Cork English College Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Cork English College Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, Cork English College (CEC) Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

cork-english-college-dil-okulu_89f13d6a-e38e-4f0d-a25e-e6ca08600bba.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın