ISTITUTO SUPERIORE Dİ DESIGN


İtalya'nın Napoli şehrinde kurulmuş olan ve görsel iletişim, moda ve tasarım alanında Güney İtalya’da hem lisans hem de lisansüstü eğitim veren ilk kurum olan ISD, 1978 yılında kurulan ülkenin en eski moda, iletişim, tasarım  gibi konularda en eski ve prestijili okullarından birisi olan Istituto Cife’nin bir parçasıdır. Okul Unione Industriali üyesidir ve aynı zamanda Campania bölgesi idaresi tarafından tanınan programlarda sunmaktadır. ISD’nin dünyada pek çok okul ve üniversite ile de ilişkisi vardır. Okulun mezunları moda ve tasarım kuruluşlarında önemli pozisyonlarda çalışmaktadır. Okulun hedefi öğrencilerine endüstrinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve hayallerini gerçekleştirmelerine olanak sağlayabilecek olan kültürel ve teknik temeli kazandırmaktır. Eğitim sadece araştırma değil öğrencilerin gerçek projelerde yer almalarına da yöneliktir. Böylece tasarımı konusunu sadece teori olarak değil günümüz dünyasına nasıl uyarlandığına dair de bilgi edinirler. Bu esnada da profesyonel hedefleri ve bilgi ile becerileri gelişir. Istituto Superiore di Design, ISD Moda, ISD Medya Sanatları ve İletişim, ve ISD Tasarım olmak üzere 3 bölümden meydana gelmektedir. Farklı seviye ve zamanlardaki çeşitli kurslar öğrencilere profesyonel anlamda modern ve özel bir eğitim alma fırsatını sunar.

Istituto Superiore di Design Okulu Ücret? Istituto Superiore di Design Fiyatları Ne kadar? Istituto Superiore di Design Kabul Nasıl Alınır? Istituto Superiore di Design Nerede? Istituto Superiore di Design Programları Nedir? Istituto Superiore di Design Nasıl Girilir? Istituto Superiore di Design Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Istituto Superiore di Design (ISD) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
istituto-superiore-di-design_517299d7-aeb4-41cd-9bc5-fcd47ae83a0b.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın