LONDON SCHOOL OF BUSINESS AND FINANCE


Londra Belgravia’da yer alan London School of Business And Finance (LSBF) hareketli ticari ve sosyal yaşamın merkezindedir. Avrupa’nın ilk finans merkezi olan bu güzel şehirde en kaliteli eğitimi alabilirsiniz. Benzersiz bir eğitim kurumu olan London School of Business and Finance, proaktif ve küresel pazar eğilimleriyle tutarlı bir biçimde geliştirilmiş uzmanlık programları sunmakta olup dünyanın her köşesindeki 140'ı aşkın ülkeden en kaliteli adayları çekmektedir. Uluslararası perspektifi göz önünde bulunduran LSBF, Lisans ve Lisansüstü dereceleri ile özel kariyer beklentilerinize göre bireysel olarak düzenlenebilen mesleki yeteneklerden oluşan bir portföy geliştirmiştir. London School of Business and Finance’in programlarının kalitesi hem teori hem de pratiği birleştirmesinden kaynaklanmaktadır. Her öğrencinin gizli bir potansiyeli olduğundan yola çıkarak kişiye özel yaklaşımlara önem veren ve eğitimini bu şekilde yönlendiren bir okuldur.

London School of Business And Finance Üniversitesi'nin başarısının en önemli anahtarı ise alanında deneyimli eğitim kadrosudur. Lisans ve lisansüstü programların yanısıra profesyonellere yönelik kısa ve özel programlarda sunmaktadır. LSBF, dual programlarınında MBA ve çeşitli finans alanındaki ACCA, CIM, CIMA veya CFA eğitimlerini de vermektedir. MBA alanında Avrupa’nın en önde gelen okullarından Grenoble Graduate School of Business (GGSB)  ile ortak programlar sunmaktadır. Grenoble Graduate School, 2005 yılında the Financial Times (FT) listesinde Avrupa 15.si olarak yer almış aynı zamanda Economist Intelligence Unit tarafından Avrupa’nın en önde gelen İşletme fakültelerinden birisi olarak tanımlanmıştır. Okulun Master in International Business programı 2006 yılında  FT tarafından Avrupa’da sunulan işletme programları arasında 4. sırada yer almıştır.  GGSB dünyada EQUIS, AMBA ve AACSB. Akreditasyonuna aynı anda sahip olan 25 işletme okulundan birisidir. Bunun dışında LSBF önde gelen İngiliz üniversitelerinden birisi olan  The University of East London (UEL), ile finans ve pazarlama alanındaki profesyonellere yönelik  Masters programları oluşturmuştur. Alanındaki başarısı ve kalitesi ile mezunlarının iş hayatının en aranan elemanları haline gelmesine sebep olmuştur. 

London School of Business And Finance Üniversitesi Ücret? London School of Business And Finance Fiyatları Ne kadar? London School of Business And Finance Kabul Nasıl Alınır? London School of Business And Finance Nerede? London School of Business And Finance Programları Nedir? London School of Business And Finance Nasıl Girilir? London School of Business And Finance Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, London School of Business And Finance (LSBF) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
london-school-of-business-and-finance_b6ae7d5f-5ba6-4824-b6c4-ba1f832b2d15.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın