SOUTHERN NEW HAMPSHIRE UNIVERSITY


Southern New Hampshire Üniversitesi (SNHU), sektörle yakından ilgili olan akrediteli yüksek öğrenim programları, manzaralı kampüsü, atletik üstünlük geleneği, heyecanlı öğrencilik hayatı ve son teknoloji olanaklarıyla dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri cezp etmektedir. Manchester’daki Southern New Hampshire University kampüsü, kuzey New England bölgesinin en kozmopolit kampüslerinden biri olarak tanındığından çok misafirperver bir yerdir. Southern New Hampshire Üniversitesi, istihdam imkanları yüksek olan işletme, eğitim ve turizm gibi çok çeşitli lisans ve lisansüstü programlar sunmaktadır. SNHU, modern sanatlar programının kalitesi ile de tanınır. Manchester kampüsü, 65 farklı ülkeden gelen 700’e yakın yabancı öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Yabancı Öğrenci Hizmetleri birimi, oryantasyon programları, kültürel etkinlikler ve bölümler arası aktivitelerle yabancı öğrencilerin rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Üniversite, birçok kulüp ve derneği ile öğrencilere muhteşem liderlik fırsatları da sunmaktadır. Kampüs, eğlence ve sportif faaliyetlerle doludur ve öğrencilerin hayatın tadını bütünüyle çıkarmalarına imkan tanır. Southern New Hampshire University öğretim görevlileri deneyimli, kalifiye ve profesyoneldir. Ayrıca birçoğu yabancı eğitim kurumlarında okumuş ya da çalışmış olduğundan uluslar arası bir yapıya sahiptirler.

 

Southern New Hampshire University Nerede? Southern New Hampshire University Nasıl Girilir? Southern New Hampshire University Başvuru Şartları Nedir? Southern New Hampshire University Kabul Nasıl Alınır? Southern New Hampshire University Fiyatları Ne kadar? Southern New Hampshire University Programları Nedir? Southern New Hampshire Üniversitesi Ücret? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Southern New Hampshire University (SNHU) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

southern-new-hampshire-university_0bd3ead2-28e8-49a9-98c8-b7c30f1b38b3.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın