TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT


Toronto School of Management Kanada’nın Toronto şehrinde bulunan ve lise sonrası eğitim veren özel bir kolejdir. Alanında yetkin kişileri ve akademisyenleri eğitim kadrosunda bulunduran kolej Toronto’nun merkezinde Collage Street üzerindedir. Diploma, sertifika ve kolej eğitimi veren Toronto School of Management Koleji'nde kendiniz veya çocuğunuz etkili ve kaliteli bir eğitim alabilir. Kanada kolejleri güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler burada!

Toronto School of Management Kanada bünyesinde bulunan programlara katılırken bir yandan haftada 20 saat part time çalışma izni sayesinde çalışabilirsiniz. Programların ayri bir avantajı ise ilgili programı tamamladıktan sonra alanında lider pek çok farklı firmada full time ücretli staj imkanı yakalayabilmenizdir.

Toronto School of Management TSoM staj partnerleri arasında bulunan bazı şirketler; Odyysey3D, Digital Finance Institute, PwC, CN Tower, Hilton, Mariott, W Burger, Four Seansons, SFI-tech, iRestify, KASE Insurance, TechWyse Internet Marketing, BTNX Inc., Coach House Law, Finelitics Technology Inc.‘dir.

Toronto School of Management Koleji Ücret Listesi Nedir? sorunuzun cevabı aşağıdaki sekmelerde detaylı ve güncel bir şekilde mevcuttur. TSoM Koleji dünyaca ünlü olup neredeyse tüm kolej eğitimi akreditasyonlara sahiptir. Bu yüzden TSoM ile İdealsas'ın kampanyalı fiyatlar sayesinde rahatlıkla ve kaliteli bir eğitim alabilecek veya çocuğunuza sağlayabileceksiniz. Kanada liseleri güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

Kanada Kolejleri Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Kanada kolejleri hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Kanada Liseleri 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Toronto School of Management'a Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Toronto School of Management (TSoM) Koleji'nin Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
toronto-school-of-management_7df80123-556d-44fe-96ac-ba5962df07b1.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın