UNIVERSITY OF THE FRASER VALLEY


University of The Fraser Valley, Vancouver´dan 1 saat uzaklıkta bulunan, akredite edilmiş bir kamu üniversitesidir. The Fraser Valley Üniversitesi'nin hizmet verdiği 14.000 öğrencinin 500 ünü, 39 farklı ülkeden gelen uluslararası öğrenciler oluşturmaktadır. Üniversitenin sunduğu programlar içerisinde bir master programı, 12 lisans programı ile 80 den fazla 2 senelik sertifika ve bir senelik diploma programı, English as a Second Language sertifika programı, ve çeşitli yardımcı eğitim programları bulunmaktadır. Ayrıca üniversite bünyesinde; üniversite foundation programı da öğrencilere sunulmaktadır. Bu program; TOEFL skoru 500 veya IELTS skoru 5.0 olan öğrencilere, İngilizce eksiklerini tamamlarken bir yandanda bir akademik programa başalama olanağı tanır.

University of The Fraser Valley yani kısaca UFV, kendini eğitime damış yükesk kaliteli bir öğretim kadrosuna sahiptir. Tüm buların yanında üniversite, akademik danışmanlık, detaylı bir oriyantasyon programı, sağlık sigortası, güvenli ve aile yakınlığını aratmayan bir ortamda konaklama olanağı gibi en yüksek seviyede eğitim için gerekli olan tüm destek hizmetlerini de sunmaktadır. Ayrıca sportif faaliyetler, öğrenci kulüpleri gibi ders dışı aktivitelerin zenginliği de UFV´de yaşantınızın hareketli olmasını sağlayacaktır. Kanada’da tanınmış bir üniversite olan UFV, size lisans, bir yıllık üniversite sertifkası, veya iki yıllık diploma alma fırsatı sunuyor. Eğitiminize, İngilizce Dil Eğitimi ile başlayabilir, ve akademik veya kariyer/teknik programlarına geçiş yapabilirsiniz. Kalabalık olmayan sınıfarda eğitim veren, kendilerini eğitime adamış kaliteli okutmanlar, mükemmeöğrenci destek hizmetleri, güvenli ve sıcak aile ortamı sunan topluluklarmakul eğitim ücretleri ve yaşam giderleri ve Kanada’nın en iyi şehir içi ve şehir dışı imkanlarını sunan konumu, UFV’yi mükemmel bir seçenek kılmaktadır.

2008 The Globe and Mail Üniversite Rapor Listesi, The Fraser Valley Üniversitesi öğrenci memnuniyeti, eğitim kalitesi, üniversite kütüphanesi, tenha sınıf mevcudu, ve ders kaydı işlemleri kolaylığı alanlarında kategorisinin en üst sırasına yerleştirmiştir. Ana kampüsü 150.000 nüfuslu Abbotsford şehrinde olan 1978'den beri College olan fakat 10 yıl önce üniversiteye dönüşen güzel bir okuldur. 14.000 öğrenciye sahip. Abbotsford, Chilliwack ve Mission da kampüseleri var.

 

Fraser Valley Üniversitesi Ücret? University of The Fraser Valley Fiyatları Ne kadar? University of The Fraser Valley Kabul Nasıl Alınır? University of The Fraser Valley Nerede? University of The Fraser Valley Programları Nedir? University of The Fraser Valley Nasıl Girilir? University of The Fraser Valley Başvuru Şartları Nedir? gibi sorularınızın tüm cevabı buradadır.

Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, University of The Fraser Valley (UFV) Eğitim Kurumunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

university-of-the-fraser-valley_db957c3a-1a6d-4c92-84fd-496f01d8e36d.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın