ADELAIDE YAZ OKULLARI


Sunduğu muhteşem yaşam fırsatı ve eğitim çeşitlilikleri ile İngilizce öğrenmek için akla gelen ilk ülkelerden birisi Avustralya'da yazın dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel kent vardır. Bu yüzden yaz dil kursları için en doğru tercihlerden biri de Adelaide yaz okullarıdır. Adelaide yaz kursları, kaliteli eğitimin yanı sıra çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı da sunarak öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde yaşatmaktadır. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Adelaide yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Adelaide yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Adelaide'de yaz okulu eğitiminde kalite ve güven oldukça önemlidir. Bu yüzden, Adelaide'deki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Adelaide İngilizce yaz kurslarını bize sorun! Tüm Adelaide yaz okulu fiyatları ve Adelaide yaz kursları buradadır!

Adelaide, Avustralya'nın Güney Avustralya eyaletinin başkenti ve 3.7 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehri (2006 sayımına göre). Adelaide bir milyon nüfusu aşmış şehirler arasında dünyanın en güneyinde bulunanıdır. Adelaide, 2002 ve 2004 yıllarında The Economist dergisi tarafından düzenlenen Dünyanın En Yaşanılabilir Şehirleri anketinde kültürel nitelik, iklim, yaşama ücreti, ve sağlık, suç oranı gibi sosyal koşullar bakımından birincik derecesini paylaşmıştır. Melbourne ve Sidney gibi kozmopolit şehirlerin insanları Adelaide'yi sakin ve zengin bir eyaletin kuralcılık ve tekdüzelik kokan heyacansız başkenti olarak tanımlarlar. Ama Adelaide'ye gitmiş olan her turist size oraya gitmenizi tavsiye edecektir. Şehir gözüktüğü kadar heyecansız değildir. Şehir Sidney ve Perth gibi ziyeret edenleri kendine aşık edemese debir çok büyük şehirde bulamayacağınız bir inceliğe ve sevimliliğe -tüm mevsimlerde-sahiptir. Deniz kenarındaki semtleri ve Doğuda yükselen Adelaide tepeleri ve düzgün planlanmış yapısı ile Adelaide diğer tüm Avustralyaşehirlerinden daha Avrupai bir havaya sahiptir. Uzun demiryolu hatları, Eyalet Parlamento Binası ve Şehir Meclisi ile sanki bir Orta Avrupa başkentini andırır. Adeliade'de yolunuzu çok rahat bulabilirsiniz. Tüm şehir planlamacıları için bir örnek teşkil edecekşekilde şehrin merkezi her yanından yemyeşil parklarla çevrilmiştir. Sonu çift rakamlarla biten yıllarda düzenlenen sanat festivali ve tüm yıl boyunca süren kaliteli sanatetkinlikleri ile Adelaide kıtanın kültürel başkenti olma iddiasını altını doldurur. Ve Güney Avustralya çeşitli plajları, verimli üzüm bağları (Avustralya şaraplarının üçte biri üretilir), dağ manzaraları ve sonsuz gözüken çölleriyle tam bir sentez teşkil eder. Ayrıca, Adelaide'de yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Adelaide'de yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Adelaide'ye yazın nasıl gidilir? Adelaide'de yazın nerede kalınır? Adelaide'de yaz dil kursu fiyatları nedir? Adelaide'de hangi yaz okulu? Yazın Adelaide nasıl bir yer? Çocuğum için Adelaide güvenli midir? Adelaide yaz okulu ücreti ne kadar? Adelaide'de yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Adelaide şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Adelaide'de yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Adelaide yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Adelaide'de yaz konaklamasının ayarlanmasından, Avustralya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Avustralya vizesi aldıktan sonra Adelaide yaz uçak biletininin ayarlanması ve ardından Adelaide havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Adelaide'de yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/adelaide_032c9413-4954-4cc1-afbc-b87c2b79a3fe.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın