FLORANSA YAZ OKULLARI


Dünyanın sanat ve kültür dili olan İtalyancayı ana vatanı İtalya'da öğrenmek size çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Özellik İtalya yaz dil eğitiminde Avrupa'nın en iyi tercihlerinden biridir. Bu yüzden İtalya'da yazın İtalyanca öğrenmek için en tarihsel ve sanatsal seçimlerden biri Floransa yaz okullarıdır. İtalyanca yaz kursunun yanında çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı sunan Floransa yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde sunmaktadırlar. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Floransa yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Floransa yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Floransa'da yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir. Bu yüzden, Floransa'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Floransa İtalyanca yaz kurslarını bize sorun! Tüm Floransa yaz okulu fiyatları ve Floransa yaz kursları buradadır!

Yaşayan sanat merkezi olan Floransa'da insanlar, doğal kalitelerini yitirmeden harikulade bir şekilde, teklifsiz dostlukların tadını çıkarmaktadırlar. Turistler, terziler ve antikacıların bulunduğu Via Tornabuoni caddesi boyunca veya mağazalar ve açık hava pazar yeri ile şirin San Lorenzo civarında gezinti yapabilirler. Loggia dei Lanzi'nin altında bir nefes dinlenme molası ve Ponte Vecchio'ya varmadan önce lüks mağazaları ziyaret edebilirler. Biraz yorulunca Piazza Repubblica'nın cafelerinden birisinde oturabilir veya Via Tornabuoni'de bir dondurmanın veya kahvenin tadını çıkarabilirler. Öğle yemeği veya akşam yemeği zamanı geldiğinde, lezzetli Toskana yemeklerinin tadına bakabileceği bir trattoria veya buca (hücre)  arayacaklardır. Yürüdükçe caddeler daha tanıdık gelmeye başlayacak; Medici'nin altı-toplu kalkanları, kemerler, çiçekler için yapılmış dinlenme yerleri, altarlar ve binaların cephelerini süsleyen heykeller. Ziyaretçiler en son olarak Firentina'nın özelliklerini keşfedeceklerdir: garip ama gerçek, artistik duygu, hızlı yaratıcılık ve harikulade bir aşk. Floransa'da el işçiliği bugün bile gelişmesine devam etmektedir: moda evleri, deri, altın ve gümüş kuyumcuları, hasır işçileri ve kıymetli taş işçileri bulunmaktadır.

Ayrıca, Floransa'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Floransa'da yazın nasıl İtalyanca öğrenirim? Floransa'ya yazın nasıl gidilir? Floransa'da yazın nerede kalınır? Floransa'da yaz dil kursu fiyatları nedir? Floransa'da hangi yaz okulu? Yazın Floransa nasıl bir yer? Çocuğum için Floransa güvenli midir? Floransa yaz okulu ücreti ne kadar? Floransa'da yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Floransa şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Floransa'da yaz İtalyanca dil kursu ve yazın İtalyanca dil programı seçiminden sonra Floransa yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Floransa'da yaz konaklamasının ayarlanmasından, İtalya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İtalya vizesi aldıktan sonra Floransa uçak biletininin ayarlanması ve ardından Floransa havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Floransa'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/floransa_03a9c7e6-bbf8-4b7f-9178-c6f50a330219.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
SPRACHCAFFE FLORANSA YAZ OKULU

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın