NAPOLI YAZ OKULLARI


Dünyanın sanat ve kültür dili olan İtalyancayı ana vatanı İtalya'da öğrenmek size çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Özellik İtalya yaz dil eğitiminde Avrupa'nın en iyi tercihlerinden biridir. Bu yüzden İtalya'da yazın İtalyanca öğrenmek için en heyecanlı seçimlerden biri Napoli yaz okullarıdır. İtalyanca yaz kursunun yanında çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı sunan Napoli yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde sunmaktadırlar. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Napoli yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Napoli yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Napoli'de yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir. Bu yüzden, Napoli'deki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Napoli İtalyanca yaz kurslarını bize sorun! Tüm Napoli yaz okulu fiyatları ve Napoli yaz kursları buradadır!

Napoli İtalya'nın üçüncü büyük şehridir. Şehir Campania eyaletinin ve "Napoli" ilinin merkezsel şehridir. Şehir tarih, sanat, kültür, mimari, müzik ve astronomi yönlerinden İtalya'da hayati rol oynamaktadır. İtalya tarihinde 2.800 yıllık geçmisi ve (1285 – 1816 doneminde özerk bir devlet olan) Napoli Krallığı başkentliği yapması nedeniyle çok büyük öneme sahiptir. 720 hektarlık Napoli eski şehir merkezi UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunmaktadir. Ülkenin güneyinde yer alan Napoli, maceraperest gezginler için süprizlerle doludur. Şehrin iki müzesi Avrupa’nın en önemlileri arasında sayılsa da ziyaretçiler canlı sokak yaşamına katılmayı tercih ederler. Napoli kocaman bir açık hava tiyatrosu olan İtalya’nın küçük versiyonu gibidir, nereye baksanız etkileyici bir sahneyle karşılaşırsınız; liman çevresinde, popüler Spaccanapoli’de, hatta Vomero ve Posillipo gibi daha kentsoylu semtlerde bile.Bu arada restoranları da unutmayalım; nede olsa pizzanın doğduğu yer Napoli’dir. Depremler Napoli’nin yüzünü defalarca yenilemiştir. Ayrıca, Napoli'de yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Napoli'de yazın nasıl İtalyanca öğrenirim? Napoli'ye yazın nasıl gidilir? Napoli'de yazın nerede kalınır? Napoli'de yaz dil kursu fiyatları nedir? Napoli'de hangi yaz okulu? Yazın Napoli nasıl bir yer? Çocuğum için Napoli güvenli midir? Napoli yaz okulu ücreti ne kadar? Napoli'de yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Napoli şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Napoli'de yaz İtalyanca dil kursu ve yazın İtalyanca dil programı seçiminden sonra Napoli yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Napoli'de yaz konaklamasının ayarlanmasından, İtalya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İtalya vizesi aldıktan sonra Napoli uçak biletininin ayarlanması ve ardından Napoli havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Napoli'de yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/napoli_de5e2913-5c62-4258-aee2-39aff8ee4394.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın