PERTH YAZ OKULLARI


Sunduğu muhteşem yaşam fırsatı ve eğitim çeşitlilikleri ile İngilizce öğrenmek için akla gelen ilk ülkelerden birisi Avustralya'da yazın dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel kent vardır. Bu yüzden yaz dil kursları için en doğru tercihlerden biri de Perth yaz okullarıdır. Perth yaz kursları, kaliteli eğitimin yanı sıra çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı da sunarak öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde yaşatmaktadır. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Perth yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Perth yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Perth'te yaz okulu eğitiminde kalite ve güven oldukça önemlidir. Bu yüzden, Perth'teki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Perth İngilizce yaz kurslarını bize sorun! Tüm Perth yaz okulu fiyatları ve Perth yaz kursları buradadır!

Perth, Batı Avustralya (Western Australia) eyaletinin başkentidir. Ülkenin dördüncü büyük kenti ve Batı Avustralya nüfusunun dörtte üçünün toplandığı bir metropoliten bölgenin merkezidir. Perth aynı zamanda bir eğitim kentidir. Batı Avustralya’nın eğitim kurumları ve programları dünya standartlarındadır. Tüm kurumlar uluslar arası öğrencileri bünyesinde bulundurmaktadır ve ilgili makamlar tarafından akredite edilmişlerdir. Perth kentinde 5 üniversite bulunur ve Avustralyalı öğrencilerinin yanı sıra 75’in üzerinde ülkeden 30.000’in üzerinde yabancı öğrenci kabul eder. Sydney ve Melbourne şehirlerinin aksine Perth hız ve gösterişten uzak sakin, rahat bir şehirdir. Yine Avustralya’nın diğer kentlerine kıyasla daha düşük yaşam giderlerine sahiptir ve öğrencilerin iş bulup çalışmaları daha kolaydır. Perth eğlenmeyi seven genç ve dinamik bir nüfusa sahiptir. Şehirde Gece hayatı Fremantle, Cotosloe Plajı ve North Bridge'de odaklanmıştır. Ayrıca, Perth'te yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Perth'te yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Perth'e yazın nasıl gidilir? Perth'te yazın nerede kalınır? Perth'te yaz dil kursu fiyatları nedir? Perth'te hangi yaz okulu? Yazın Perth nasıl bir yer? Çocuğum için Perth güvenli midir? Perth yaz okulu ücreti ne kadar? Perth'te yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Perth şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Perth'te yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Perth yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Perth'te yaz konaklamasının ayarlanmasından, Avustralya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Avustralya vizesi aldıktan sonra Perth yaz uçak biletininin ayarlanması ve ardından Perth havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Perth'te yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/perth_f957e42e-22c4-4f78-97cc-194a7824e53c.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın