SAN DIEGO YAZ OKULLARI


Sunduğu fırsatlar ve çeşitlilik ile İngilizce öğrenmek için akla gelen ilk ülkelerden birisi olan Amerika’da yazın dil eğitimi alabileceğiniz bir çok ideal şehir vardır. Bu yüzden yaz dil kursları için en güneşli tercihlerden biri de San Diego yaz okullarıdır. San Diego yaz kursları, kaliteli eğitimin yanı sıra çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı da sunarak öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde yaşatmaktadır. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz San Diego yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, San Diego yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. San Diego'da yaz okulu eğitiminde kalite ve güven oldukça önemlidir. Bu yüzden, San Diego'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden San Diego İngilizce yaz kurslarını bize sorun! Tüm San Diego yaz okulu fiyatları ve San Diego yaz kursları buradadır!

Amerika Birleşik Devletler’in güneybatı köşesinde Meksika’nın kuzey sınırı üzerinde yer alan San Diego, California eyaletinin ikinci ve ABD’nin 8. büyük kentidir. Kent, California sahilinin güney ucunda yerleşmiş bir deniz ve plaj mucizesidir. Her yıl yüz binlerce turistin akınına uğrayan San Diego; güneşin ısıttığı plajlar, afallatıcı parklar ve Pasifik Okyanusu boyunca yerleşmiş olan muhteşem yarımadalarıyla bir cazibe merkezidir. San Diego'yu Meksika'ya bağlayan "San Ysidro Border" dünyanın en işlek sınır kapısıdır. Dünyanın en büyük ve en ünlü hayvanat bahçesi olan "San Diego Zoo"da şehrin simgelerindendir. Bir çok yüksek teknoloji ve biyomedikal firmaya da ev sahipliği yapan San Diego, teknoloji çevrelerinde "Silicon Valley"den esinlenerek, Qualcomm gibi büyük telekomunikasyon şirketlerinin merkezi olduğundan "Telecom Valley" olarak da bilinir. Ayrıca, San Diego'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

San Diego'da yazın nasıl İngilizce öğrenirim? San Diego'ya yazın nasıl gidilir? San Diego'da yazın nerede kalınır? San Diego'da yaz dil kursu fiyatları nedir? San Diego'da hangi yaz okulu? Yazın San Diego nasıl bir yer? Çocuğum için San Diego güvenli midir? San Diego yaz okulu ücreti ne kadar? San Diego'da yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. San Diego şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için San Diego'da yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra San Diego yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, San Diego'da yaz konaklamasının ayarlanmasından, Amerika vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Amerika vizesi aldıktan sonra San Diego yaz uçak biletininin ayarlanması ve ardından San Diego havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. San Diego'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/san-diego_0d4f1e9f-1f55-49f9-9879-b8818f8ce2ae.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın