SEATTLE YAZ OKULLARI


Sunduğu fırsatlar ve çeşitlilik ile İngilizce öğrenmek için akla gelen ilk ülkelerden birisi olan Amerika’da yazın dil eğitimi alabileceğiniz bir çok ideal şehir vardır. Bu yüzden yaz dil kursları için en modern tercihlerden biri de Seattle yaz okullarıdır. Seattle yaz kursları, kaliteli eğitimin yanı sıra çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı da sunarak öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde yaşatmaktadır. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Seattle yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Seattle yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Seattle'da yaz okulu eğitiminde kalite ve güven oldukça önemlidir. Bu yüzden, Seattle'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Seattle İngilizce yaz kurslarını bize sorun! Tüm Seattle yaz okulu fiyatları ve Seattle yaz kursları buradadır!

Seattle Amerika Birleşik Devletleri'nin Washington eyaletinde bulunan bir şehirdir. ABD'nin en kuzeybatı ucunda King County'de yer alır. Türkiye ile arasında on saat zaman farkı olan Seattle ABD'nin en büyük ilk on şehrinden biridir. Meşhur Starbucks cafelerinin de doğduğu yerdir. Öğrencilerin Seattle seçmelerinin nedeni, şehrin yaşanabilir kolaylıkta olmasıdır. Microsoft başta olmak üzere birçok yazılım firmasının merkezinin buradadır. Teknik eğitim almak ve sonrasında staj yapmayı düşünenler için çok büyük bir cazibe merkezidir. Çevresini saran gür ve sağlıklı yeşil alanlar nedeniyle “Zümrüt Kent ” olarak nitelendirilir. Genç nüfusuyla ilgi toplayan Seattle dünyanın birçok ülkesinden dil öğrenmeye gelen öğrencilere güvenli ve huzurlu bir yaşam sunar. Ayrıca, Seattle'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Seattle'da yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Seattle'a yazın nasıl gidilir? Seattle'da yazın nerede kalınır? Seattle'da yaz dil kursu fiyatları nedir? Seattle'da hangi yaz okulu? Yazın Seattle nasıl bir yer? Çocuğum için Seattle güvenli midir? Seattle yaz okulu ücreti ne kadar? Seattle'da yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Seattle şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Seattle'da yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Seattle yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Seattle'da yaz konaklamasının ayarlanmasından, Amerika vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Amerika vizesi aldıktan sonra Seattle yaz uçak biletininin ayarlanması ve ardından Seattle havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Seattle'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/seattle_f7f07fbd-e5de-4d9b-9ed4-d045c0526f6f.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın