SIDNEY YAZ OKULLARI


Sunduğu muhteşem yaşam fırsatı ve eğitim çeşitlilikleri ile İngilizce öğrenmek için akla gelen ilk ülkelerden birisi Avustralya'da yazın dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel kent vardır. Bu yüzden yaz dil kursları için en doğru tercihlerden biri de Sidney yaz okullarıdır. Sidney yaz kursları, kaliteli eğitimin yanı sıra çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı da sunarak öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde yaşatmaktadır. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Sidney yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Sidney yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Sidney'de yaz okulu eğitiminde kalite ve güven oldukça önemlidir. Bu yüzden, Sidney'deki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Sidney İngilizce yaz kurslarını bize sorun! Tüm Sidney yaz okulu fiyatları ve Sidney yaz kursları buradadır!

Avustralya'daki en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Ülkenin ekonomik dahil her açıdan merkezi olmasına rağmen gerçekte başkenti değildir. 4,5 milyon nüfusu ile Avustralya'nın ve New South Wales eyaletinin en kalabalık en geniş şehridir. Mastercard Worldwide Centers of Commerce Index 2007'de yaptığı araştırmaya göre, En büyük global finans şehirleri arasında 14.sıradadır. Sidney Köprüsü, Sidney Kulesi, Sidney Limanı, Darling Limanı ve Opera Binası görülmeye değer turistik mekanlarıdır. Sidney’de çok hareketli bir yaşam vardır. Şehir merkezi aynı zamanda finans merkezi ve residenceler ile bir yaşam merkezidir. Aile yaşantısı şehrin dışındaki banliyölerde sürmektedir. Ayrıca, Sidney'de yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Sidney'de yazın nasıl İngilizce öğrenirim? Sidney'e yazın nasıl gidilir? Sidney'de yazın nerede kalınır? Sidney'de yaz dil kursu fiyatları nedir? Sidney'de hangi yaz okulu? Yazın Sidney nasıl bir yer? Çocuğum için Sidney güvenli midir? Sidney yaz okulu ücreti ne kadar? Sidney'de yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Sidney şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Sidney'de yaz İngilizce dil kursu ve yazın İngilizce dil programı seçiminden sonra Sidney yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Sidney'de yaz konaklamasının ayarlanmasından, Avustralya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Avustralya vizesi aldıktan sonra Sidney yaz uçak biletininin ayarlanması ve ardından Sidney havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Sidney'de yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/sidney_ba6d0e39-29c0-4fc6-9430-6213660025b9.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın