SIENA YAZ OKULLARI


Dünyanın sanat ve kültür dili olan İtalyancayı ana vatanı İtalya'da öğrenmek size çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Özellik İtalya yaz dil eğitiminde Avrupa'nın en iyi tercihlerinden biridir. Bu yüzden İtalya'da yazın İtalyanca öğrenmek için en turistik seçimlerden biri Siena yaz okullarıdır. İtalyanca yaz kursunun yanında çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı sunan Siena yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde sunmaktadırlar. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Siena yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Siena yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Siena'da yaz okulu denilince eğitimde kalite ve güven oldukça önem teşkil etmektedir. Bu yüzden, Siena'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Siena İtalyanca yaz kurslarını bize sorun! Tüm Siena yaz okulu fiyatları ve Siena yaz kursları buradadır!

Siena tarihi surlar içerisinde yeralan ve sokaklarında dolaştığınızda sanki hala Ortaçağ’da yaşıyormuşuz duygusunu hissettiren gerçekten harika bir şehir. Uzun taş duvarlar, dar ve kıvrımlı sokaklar ve şehre hakim olan renklerin solukluğu ister istemez kasvetli bir ortam içindesiniz havasını veriyor. UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi’ne alınan Siena’nın tarihi şehir merkezinde sanki hiçbir şeye dokunulmamış ve Ortaçağ devam ediyor. 1347 yılında yapılan Campo Meydanı 13. ve 14. yüzyıla ait muhteşem binaları görebilirsiniz. Siena turistik bir yerleşim yeri olduğu için şehirde hayat hiç bitmemektedir. Birbirinden güzel lokantalar kafeler müzeler hergün binlerce insanın akınına uğramaktadır. Siena turistik bir şehir olduğu için hayatta buna paralel olarak biraz daha pahalıdır. Ayrıca, Siena'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Siena'da yazın nasıl İtalyanca öğrenirim? Siena'ya yazın nasıl gidilir? Siena'da yazın nerede kalınır? Siena'da yaz dil kursu fiyatları nedir? Siena'da hangi yaz okulu? Yazın Siena nasıl bir yer? Çocuğum için Siena güvenli midir? Siena yaz okulu ücreti ne kadar? Siena'da yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Siena şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Siena'da yaz İtalyanca dil kursu ve yazın İtalyanca dil programı seçiminden sonra Siena yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Siena'da yaz konaklamasının ayarlanmasından, İtalya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve İtalya vizesi aldıktan sonra Siena uçak biletininin ayarlanması ve ardından Siena havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız.

Siena'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/siena_d484dc69-b7fb-4adb-a738-e64c2074cc28.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın