ABILITY ENGLISH SİDNEY DİL OKULU


Ability English Sidney Dil Okulu, (daha önceki adıyla AG Mate Academy ve Ability Education olan) Sidney’in merkezinde iki şubesi ile 2006 yılında yeni adıyla hizmete başladı. Kaliteli eğitimi ve uygun fiyatları ile Türk öğrencilerin çok tercih ettiği bir okul haline geldi. Geçen yıl Melbourne’de de bir şube açarak büyüme yolunda önemli bir adım daha atmış oldu. Okulda Pazartesi – Cuma günleri arası sabah 08:30’dan akşam 18:30’a kadar eğitim verilmektedir. Okulda 22 modern sınıf, 34 adet bilgisayar, Ücretsiz kablosuz internet, 5 geniş ekran LCD televizyon, 8 mikrodalga fırın mevcut olup, öğrencilere Ücretsiz çay ve kahve hizmeti sunulmaktadır. Avustralya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Ability Sidney Dil Okulu her ay, o ay içinde düzenleyeceği aktiviteler için bir takvim yayınlamaktadır. Aktiviteler genellikle, Pizza ve Sinema Geceleri, Trivia Geceleri, Partiler, Yarışmalar ve eğlenceli gezilerden oluşmaktadır. Aktivitelere katılım ücretleri yine aktivite takviminde çok önceden duyurulmaktadır. Sportif aktiviteler de düzenlenir (Futbol, Voleybol, Golf, Bisiklet Turları, Sörf ve kayak). Ability Education, öğrencileri yerel kültürel aktiviteler, dans partileri ve festivaller ile ilgili de düzenli bilgilendirir. Ability Sydney Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Ability English Sidney Dil Kursunda 40’dan fazla ülkeden öğrenci eğitim görmektedir. Şubat 2010 itibariyle öğrencilerin yoğun geldiği ülke ve bölge dağılımı şu şekildedir. Brezilya: 36 Kişi, Güney Amerika: 46 Kişi, Güneydoğu Asya: 31 Kişi, Avrupa: 161 Kişi, Japonya: 27 Kişi, Kore: 58 Kişi, Çin ve Moğalistan: 64 Kişi, Orta Doğu ve Afrika: 13 Kişi, Türkiye: 35 Kişi. Toplam 473 Öğrenci Sidney kampüsünde eğitim görmektedir. Nationality Mix sürekli olarak değişebilmektedir, siz İdealsas’a danışarak gideceğiniz zaman dilimi için güncel rakamları öğrenebilirsiniz.

Ability English Sidney'de İngilizce kursu birçok ülkeden öğrencinin eğitim aldığı bir okul olması, kaliteli eğitimi uygun fiyata sunması, Sidney’in merkezinde iki şubesi olması. Cana yakın personeli, hepsi birbirinden değerli eğitmen kadrosu. Türk öğrenciler için öne çıkan bir özellik ise, okulun en can alıcı noktalarından birinde görev yapan personelin bir Türk olması. Dolayısı ile sıkıntılarınızı bir Türk olarak anlayabilecek birinin okuldaki varlığı, okula, şehre ve ülkeye uyumunuzu kolaylaştıracaktır. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Avustralya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Avustralya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Avustralya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Avustralya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Sidney Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Sidney okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Sidney Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Avustralya Öğrenci Yorumları

Avustralya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Ability Sidney Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Avustralya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Ability English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Ability English Sydney Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Avustralya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Avustralya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Avustralya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ability-english-sidney-dil-okulu_6bf7d764-5505-4ee6-8345-d53c0e823b7a.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın