ACCESS LANGUAGE CENTRE SİDNEY DİL OKULU


Access Language Centre Sidney Dil Okulu, Avustralya'nın Sidney şehrinde kurulmuş olup dinamik ve yenilikçi bir İngilizce dil okuludur. 1997 yılında kurulan, Access Language Centre Sydney NEAS ve ACPET onaylı ve uluslararası kabul gören İngilizce dil okuludur. Access öğrencileri İngilizce öğrenmek için 35 farklı ülkeden gelmektedirler. Access Language Centre, öğrencilere İngilizceyi en kısa sürede öğreterek hedeflerine ulaşmaları için teşvik eder. Genel İngilizceden Akademik İngilizceye birçok farklı programı 20 saat yada 25 saat gibi 2 farklı yoğunlukta sunmaktadır. Okul dışında da öğrencilerin İngilizceyi en iyi şekilde uygulayabilecekleri işlere yerleştirmektedir. Avustralya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Access Sidney Dil Okulu Sidney'in merkezinde, Central Station'ın hemen yanında, Darling Harbour (Darling Limanı), Chinatown (Çin Mahallesi) ve Oxford Street (Oxford Caddesi) gibi ünlü yerlerin yakınında bulunmaktadır. Access Language Centre Sidney Avustralya İngilizce Dil Okulu, öğrencilerine tarihi bir binada eğitim vermektedir. Modern ve en fazla 15 kişilik sınıflar, dinlenme salonları, bilgisayar laboratuarları, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, dil laboratuarı ve kütüphane okulun öğrencilere sunduğu hizmetlerden sadece birkaçıdır. Access Language Centre Sidney Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Access Language Centre Sidney Dil Kursu NEAS tarafından akredite edilmektedir ve IALC, GWEA, WYSETC, English Australi gibi birçok kuruma üyeliğe sahiptir. Access, modern bir şekilde restore edilmiş tarihi bir binada eğtim verir. Görsel ve işitsel eğitim ekipmanlarıyla donatılmış 20 adet geniş sınıf mevcuttur. Eğitim merkezi, internet erişimli ve dil öğrenim programları içeren bilgasayarlarının yanı sıra günlük gazeteleri ve dergileri öğrencilerine sunar.

Access Language Centre Sidney'de İngilizce kursu yabancı dil eğitiminizi geliştirmek için dinleme, anlama ve konuşma pratiklerini yapabileceğiniz çeşitli eğitim araçlarla donatılmış dil laboratuvarı hizmetinize sunulmuştur. Ders aralarında rahatlamanız için salon, mutfağı olan öğle yemeği alanı ve de Sydneyin güzel havasını yaşayacağınız terasını değerlendirebilirsiniz. Access Language Centre, Sydney şehir merkezindeki modern güleryüzlü ve cana yakın personeliyle ve size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Ayrıca, Sydney ve yakın çevresinde öğrenci konaklama seçenekleri rahat ve konforludur. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Avustralya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Avustralya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Avustralya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Avustralya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Sidney Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Sidney okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Sidney Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Avustralya Öğrenci Yorumları

Avustralya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Access Sydney Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Avustralya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Access Language Centre Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Access Language Centre Sydney Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Avustralya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Avustralya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Avustralya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
access-language-centre-sidney-dil-okulu_82cbe613-0bc7-4368-9eb6-d22a4b8e442c.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın