CARL DUISBERG CENTREN BERLİN DİL OKULU


Carl Duisberg Centren Berlin Dil Okulu, şehrin Mitte ilçesinde, başkentin tam kablinde yer alıp ve tipik bir Berlin iç avsulunda sakin bir şekilde konumlanmıştır. Yaya olarak sadece birkaç dakika içerisinde şehrin birçok görülmeye değer yerine ulaşabilirsiniz. Turlamak için ise, duvarların yıkılmasından beri yirmili yılların en parlak zamanını yaşayan çarpıcı Friedrichstraße çok davetkardır. Hemen köşesinde, Hanns Eisler Müzik Yüksek Okulu ve Humboldt Üniversitesi bulunmaktadır. Kamu trafik araçları ile bağlantısının çok iyi olmasından dolayı Carl Duisberg Centrum’a şehrin her noktasından rahat ve hızlı bir ulaşım imkanı mevcuttur. Okulun dokuz dersliği, bir medya merkezi, bir internetcafe ve dil kursu kursiyerlerinin en sevdiği buluşma noktası niteliğindeki kantini bulunmaktadır. Almanya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

CDC Berlin Dil Okulu uluslararası eğitim ve vasıflandırma alanında kamuya yararlı ortaklı hizmet veren öncü bir kuruluştur. Her yıl dünya çapından binlerce kişiye yabancı dil bilgisi ve inter kültürel yeterlilik, yurt dışı tecrübesi ve uluslararası uzmanlık hususunda aracılık yapmaktadır. Bunun dışında ekonomi ve kamu kuruluşları için sınır aşırı eğitim projelerini idare etmekteyiz. Carl Duisberg Centren Berlin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Carl Duisberg Centren Berlin Dil Kursu, dil yeterliliği için kişisel veya şirket gereksinimlerinizi dikkate alacaktır; bireysel eğitimde, grup dil kurslarında veya grup dil eğitiminde, tüm dillerde genel ve konuya özel bilgiler sağlıyoruz ve uluslararası seviyenizi geliştiriyoruz.

Carl Duisberg Centren Berlin'de Almanca kursu ile sizi hayattaki her duruma dilsel olarak uygun hale getireceğiz; ister çalışma, ister iş veya kişisel ilgi için olsun, bir dizi konu ve ihtiyaçlarınıza göre hedeflenen dil kursları aracılığıyla Almanca becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Çeşitli boş zaman ve kültür programları, dil kurslarını tamamlar. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Almanya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Almanya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Almanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Almanya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Berlin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Berlin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Berlin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Almanya Öğrenci Yorumları

Almanya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

CDC Berlin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Almanya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Carl Duisberg Centren Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Carl Duisberg Centren (CDC) Berlin Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Almanya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Almanya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Almanya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
carl-duisberg-centren-berlin-dil-okulu_7d50281a-2e15-4f5b-b12a-cb6d72c23b1f.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın