CARL DUISBERG CENTREN MÜNİH DİL OKULU


Carl Duisberg Centren Münih Dil Okulu, şehrin batısında, şehir merkezine yakın bir yerde bulunmaktadır ve kamu trafik araçları ile ulaşımı çok rahattır. Hemen yakınında meslek yüksek okulu bulunmaktadır. Üniversite, Schwabing öğrenci mahallesi ve İngiliz Bahçesi’de çok fazla uzakta kalmamaktadır. Kendine ait bir öğrenci misafirhanesi bulunan kurs merkezinde, on adet seminer odası, bir medya merkezi ve bir de parti salonu bulunmaktadır. Halihazırdaki, sıcak ve soğuç içecekler sunan meşrubat otomatları, ayrıca öğleden önceleri ufak çaplı yemek ve içecek servisi yapan kafeterya, dil kursiyerlerinin rahat etmesini sağlamaktadır. Almanya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

CDC Munih Dil Okulu merkezi Köln’dür ve bunun dışında Almanya’da Berlin, Dortmund, Hannover, Mannheim, Münih, Saarbrücken ve Radolfzell am Bodensee olmak üzere, yedi yerde daha şubesi vardır. Ayrıca; Çin, Endonezya, Hindistan, Kamerun, Malezya, Rusya, Ukrayna ve Vietnam’daki kendi yerleri, dünya çapındaki çok sayıdaki iş ortağı ile işbirliği halinde Carl Duisberg Centren’lerin uluslararası faaliyet ehliyetinin teminatını teşkil etmektedir. Carl Duisberg Centren Münih Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Carl Duisberg Centren Münih Dil Kursu, dil yeterliliğiniz için bireysel veya şirkete özgü gereksinimleri dikkate alır.Genel Bakış: Bireysel eğitim, grup veya grup eğitimi olarak, tüm dillerde genel ve özel konu bilgileri sağlıyoruz ve sizi geliştiriyoruz Uluslararası hareket etme yeteneği.

Carl Duisberg Centren Münih'de Almanca kursu sizi dilsel olarak hayattaki her duruma uygun hale getiriyoruz: ister eğitim, ister iş veya kişisel ilgi için olsun, ihtiyaçlarınıza göre tematik ve hedeflenmiş Almanca'yı geçebilirsiniz Kursun kapsamı Almanca becerilerini geliştirir. Çeşitli boş zaman ve kültür programları, çeşitli Almanca kurslarını tamamlar. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Almanya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Almanya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Almanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Almanya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Münih Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Münih okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Münih Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Almanya Öğrenci Yorumları

Almanya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

CDC Munih Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Almanya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Carl Duisberg Centren Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Carl Duisberg Centren (CDC) München Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Almanya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Almanya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Almanya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
carl-duisberg-centren-munih-dil-okulu_a1065afd-c57e-4f29-987e-22d84bc083b0.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın