DID BERLİN YAZ OKULU


did Deutsch-Institut Berlin Yaz Okulu 8-17 yaş arası yaklaşık 2.000 çocuk ve genç did Berlin Almanca kurslarına katılmaya ya da daha uzun kalıp Almanya’da değişim öğrencisi olarak okula gitmeye karar vermektedir. Siz de bu sayede dili ve kültürü öğrenebilir ve bir ömür sürecek uluslararası arkadaşlıklar kurabilirsiniz. 10-18 yaş arasına eğitim verilen did Almanya Yaz Okullarımızda çocuğunuzun etkili bir eğitim alabilmesi ve güvenle konaklayabilmesi için okulda Türk danışmanımız mevcuttur. Almanya Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler burada!

did Berlin Yaz Okulu kurslarına 70 farklı ülkeden öğrenciler bir araya gelir ve birlikte öğrenmenin keyfini yaşar. Ana hedef, Almanca öğrenmek ve ülkeyi tanımaktır. did Berlin Yaz Okulu Yaş Grubu Nedir? Yaşınız kaç olursa olsun heyecan verici şehir ve bölgelerdeki genel veya yoğunlaştırılmış Almanca kursları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

did Berlin Yaz Kursu öğretmenleri Almanca öğretiminde niteliklidir, üniversite diplomasına sahiptir ve dili çok iyi anlatabilen insanlardır. Okulun öğretim yöntemleri eşli ve grup bazlı çalışmalara odaklı olup iletişime dayalı dil becerilerinin gelişmesini sağlar. Orijinal metinler kullanır ve genç öğrencilere günlük dil kullanımını öğretirilir. Bu sayede, Almanca kursunuz süresince Almanya ve Avusturya’daki yaşam ve insanlar hakkında çok şey öğreneceksiniz.

did Berlin Yaz Kampı gençlere yönelik kurslarda Almanya ve Avusturya’nın en güzel şehirleri ve bölgelerinde düzenlenmektedir. Aile yanında konaklayarak Alman kültürünü yaşayabilir ya da sınıf arkadaşlarınızla olabildiğince çok vakit geçirmek ve kapsamlı bir eğlence ve aktivite programının tadını çıkarmak için yaz kamplarımızdan birine katılabilirsiniz.

did Berlin Junior Almanya'da kurs arkadaşlarınızla uzun zaman geçirmek istiyorsanız ve öğleden sonraları faaliyetle ve sporla dolu geçirmeyi tercih ediyorsanız, Yaz kurslarımız sizin için uygun olacaktır. Kurs arkadaşlarınızla birlikte size özel bir rezidansta kalacaksınız. Ekibimiz günün 24 saati sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak. did Berlin Yaz Kursu Nasıl? Haftada 20-24 saat dersle hızlı ilerleme göstereceksiniz ve Almanca bilginizi pratikte yoğun olarak kullanacaksınız. Dersten sonra da hiç sıkılmayacaksınız: Rezidans sınırları içinde boş zaman faaliyetleri için geniş bir alan var. Örneğin; futbol, basketbol, voleybol sahaları bulunuyor.

did Yaz Okulları dünyaca ünlü olup neredeyse tüm dil eğitim akreditasyonlara sahiptir. Bu yüzden did Almanya Yaz Okulları ile İdealsas'ın kampanyalı fiyatlar sayesinde rahatlıkla ve kaliteli bir eğitim alabilecek veya çocuğunuza sağlayabileceksiniz. Berlin Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

Almanya Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Almanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Almanya Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Berlin Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Berlin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Berlin Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

did Berlin Yaz Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, did Deutsch-Institut Berlin (did Berlin) Yaz Okulunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
did-berlin-yaz-okulu_fa8a3e0f-b540-41aa-9540-c73f17d0ed6f.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın