EC ENGLISH MALTA DİL OKULU


EC English Malta Dil Okulu, çok farklı ülke ve şehirde hizmet eden dinamik yapısı ve kaliteli eğitimi ile dikkatleri çeken bir okuldur. 2009 yılı itibari ile Malta, İngiltere, Amerika ve Güney Afrika’da şubeleri olan EC Dil okulu Malta başta olmak üzere en başarılı dil programlarını sunan zengin bir dil okulu haline gelmiştir. Malta Dil Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgileri bu sayfadadır!

EC Malta Dil Okulu St. Julian’da bulunup, büyüleyici turistik bir yerde ISO 9001 kalite akreditasyonunu alan bir İngilizce dil okuludur. Okul, yıl boyunca sürekli dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerini ağırlamaktadır. EC English Malta Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabı aşağıdadır.

EC English Malta Dil Kursu 630 adet öğrenci kapasitesine sahip olup St. Juliansın en merkezi lokasyonunda bulunmaktadır. St. Julians’ın en turistik ve en yoğun merkezinde bulunmaktadır. EC Malta, St. Julians’ta karşılıklı iki büyük binadan oluşmaktadır. İçerisindeki tüm sınıflarda klima vardır. Binada bir internet odası, 2 teras bahçesi, bir öğrenci salonu, bir business salonu ve okula bağlı 5 yıldızlı beach club bulunmaktadır. Bunun dışında okulda kablosuz internet ağı, kütüphane, TV ve video odaları gibi hzimetler de bulunmaktadır. Okul binası çok modern olmakla birlikte, alışveriş merkezlerine çok yakın bir mevkide bulunmaktadır.

EC English Malta'da İngilizce kursu bu küçük ve kolay keşfedilen Malta'da, İngilizce öğrenebileceğiniz en büyüleyici ve dost yerlerden biri. Plajda rahatlayabilir ya da adanın birçok yerinde ilginiz olan konuyla ilgili bir yer bulabilirsiniz. Güler yüzünüzü hiçbir zaman yalnız bırakmayan Malta, tarihi yerlerinden doğal güzellikleri ile sizi evinizde hissettirir.

Malta Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi Türkiye acentesi olduğumuz Malta okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Malta Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

St. Julians Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi Türkiye acentesi olduğumuz St. Julians okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve St. Julians Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Malta Öğrenci Yorumları

Malta'da eğitim alan öğrencilerimizin izlenim ve yorumlarını okumak için başlığa tıklayınız!

EC English Malta Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. EC Malta Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Burada!

İdealsas, EC English Malta Dil Okulu'nunYetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ec-english-malta-dil-okulu_5093ab74-b105-4dda-baed-02db183a1e53.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın