EC ENGLISH NEW YORK DİL OKULU


EC English New York Dil Okulu, Manhattan Times Meydanı 43. ve 44. Sokaklar arasında yer alan 33 katlı bir ofis binası olan Paramount Binası olarak da bilinen 1501 Broadway’deki muhteşem konumuyla İngilizce öğrenme macerası için istediğiniz her şeyden sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

EC New York Dil Okulu Nisan 2019'da EC New York, dünyanın en geleneksel sinema stüdyolarından birinin eski genel merkezi olan Paramount Binası'na taşınmıştır. Yakın zamanda yenilenmiş, Hollywood klasiklerine göndermelerde bulunan nostaljik dekora sahiptir. EC New York’un çok kültürlü ekibim 12'den fazla farklı dili konuşabilir ve her bir personelin % 45'i 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Öğretmenlerimizin % 55'inin yüksek lisans veya doktora derecesine sahip olup bunların % 65'i zaten başka bir dilde İngilizce öğretmiş kişilerdir ve elbette tüm öğretmenlerin ana dili İngilizcedir (Native Speaker). EC English New York Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

EC English New York Dil Kursunda eğitim almayı tercih ettiğinizde, dil eğitimi ile birlikte New York'un ünlü okullarından olan Broadway Dans Merkezinde her gün ders alabilirsiniz. 30 yaş ve üzeri öğrenciler için de özel sınıf açılmaktadır. 13 kişilik ortalama kişi sayısına sahip toplam 19 sınıfta, 285 kişiye kadar çıkabilen kapasitesi ile orta büyüklükte bir okuldur EC New York. Minimum öğrenci kabul yaşı ise 16’dır.

EC English New York'ta İngilizce kursu bünyesinde ayrıca 26 internet bağlantılı bilgisayara erişim imkanı, okul genelinde ücretsiz kablosuz internet erişimi, Kafe, tüm EC New York öğrencileri için bireysel çalışma odası, Üniversite Kabul Hizmeti, sosyal ve kültürel program, etkileşimli dokunmatik ekran TV'ler ve Öğrenci salonu gibi ek hizmetler de bulunur. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

New York Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz New York okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve New York Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

EC New York Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. EC English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, EC English New York Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ec-english-new-york-dil-okulu_dbbd17d2-81f5-4d6a-ad6c-97e0dd71e784.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın