EMBASSY ENGLISH AUCKLAND DİL OKULU


Embassy English Auckland Dil Okulu ile Dünyanın en çekici ve değişik yerlerinden birinde, City of Sails (Yelkenliler Şehri)'de İngilizce öğrenmeyi arzu eder misiniz? Gelin ve Auckland'ın mükemmel yaşam kalitesinin tadını çıkarın. EmbassyCES Auckland şehir merkezindeki dükkan, mağaza, sinema, otel ve restoranlara kolay erişim sağlayan şehir merkezinde bir okuldur. Ancak aynı şekilde, kırsal alanlara gidip orman yürüyüşleri, dağ bisikleti, kayak ya da dağ tırmanışı yapmak da kolaydır. Yeni Zelanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Embassy Auckland Dil Okulu ayrıca, yelkenli ile denize açılmayı sevenler için de mükemmel bir yerdedir. Yeni Zelandalılar bu sıcak ve etkili okul destekleyici ve sıcakkanlı ortamıyla övünür. Embassy English Auckland Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Embassy English Auckland Dil Kursu kardeş okulumuz Taylors College ile aynı kampüstedir ve sizi ilgilendiren bir alansa, akademik kurslara devam etme fırsatları vardır. Auckland İngilizce eğitimlerini unutulmaz bir seyahatle birleştirmek isteyen öğrenciler içindir. Yeni Zelanda sizi bekliyor.

Embassy English Auckland'da İngilizce kursu sınıf mevcudu en fazla 18, Öğrenci sayısı en fazla 240, Öğretmen sayısı 15, En küçük öğrenci yaşı 16, Ortalama öğrenci yaşı 18, Öğrenciler okulun bilgisayar laboratuarlarında ücretsiz internete erişebilirler yani kablosuz internet okul genelinde vardır. Tesisler ve olanaklar Bilgisayar laboratuarları; kütüphane; öğrenci ortak odası; etkileşimli yazı tahtaları. Erişebilirlik Okul tekerlekli sandalyede olan öğrencilerimiz için erişebilirdir. Auckland okulumuz NZQA tarafından akreditedir; size kaliteli İngilizce dil eğitimi garanti eder. Sınavlar TOEIC sınav merkezi Cep Harçlığı Öğrencilerin haftada yaklaşık 150 Yeni Zelanda Doları (NZD) bütçe ayırmalarını öneriyoruz. Bu bütçe tüm ulaşım, yiyecek ve eğlence giderlerini karşılayacaktır Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Yeni Zelanda'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Yeni Zelanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Yeni Zelanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Yeni Zelanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Auckland Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Auckland okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Auckland Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Yeni Zelanda Öğrenci Yorumları

Yeni Zelanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Embassy English Auckland Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Yeni Zelanda Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Embassy English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Embassy English Auckland Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Yeni Zelanda'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Yeni Zelanda'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Yeni Zelanda Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
embassy-english-auckland-dil-okulu_ad028054-cc3e-49e2-95c8-08bb5b75f97b.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın