EMBASSY ENGLISH BOSTON DİL OKULU


Embassy English Boston Dil Okulunun bulunduğu ve Amerikan tarihinin doğduğu Boston içinde 50'den fazla üniversitenin bulunduğu, dünya çapındaki en büyük akademi şehri olarak da ismini duyurmuştur. Alışveriş, spor ve diğer eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, tarihle iç içe yaşanabilecek bir şehirdir Boston. Aynı zamanda küçüklüğüyüle de göze çarpan şehir, yürüyüş için de ideal bir lokasyon olarak karşımıza çıkar. Teknolojik ve ferah sınıflarıyla öğrencilerin eğlenceli ve etkili ders görmelerini sağlayan okulda her sınıfta interaktif tahta kullanılmaktadır. Embassy English Boston Downtown, başlangıç İngilizcesi'nden, iş İngilizcesi'ne ve hatta TOEFL sınavına hazırlığa kadar öğrencilerine geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktadır. Öğrenciler yurtta diğer öğrencilerle birlikte kalabildikleri gibi, Boston'da yaşayan ve okul tarafından seçilip sürekli denetlenmekte olan bir ailenin yanında da konaklayabilir. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Embassy Boston Dil Okulu, English Embassy dil eğitim merkezlerinden oluşan geniş uluslararası ağın şubelerinden biridir. Bu eğitim kurumları ağının Amerika Birleşik Devletleri, Büyük Britanya, Yeni Zelanda, Kanada ve Avustralya'da da şubeleri bulunmaktadır. Embassy English Boston Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Embassy English Boston Dil Kursu eğitim merkezleri, 16 yaşındaki gençler ve yetişkinler için - kısa tatil kurslarından, herhangi bir sınava veya üniversiteye giriş için hazırlıklara kadar - uzun kurslara kadar değişen yoğunlukta İngilizce kursları sunmaktadır .

Embassy English Boston'da İngilizce kursunda dünyanın her yerinden öğrenim görmeye gelen öğrenciler, yalnızca kalifiye ve deneyimli öğretmenler tarafından çeşitli öğretim yöntemlerini kullanarak eğitilir: bir grupta çalışmak, bir ortakla veya bireysel olarak çalışmak. Burada öğrenme süreci ilginç ve eğlenceli hale getirmeye çalışıyor, çünkü ağın kurucuları zevkle çalışırsanız harika sonuçlar elde edeceğinizden emindir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Boston Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Boston okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Boston Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Embassy Boston Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Embassy English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Embassy English Boston Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
embassy-english-boston-dil-okulu_154a1d76-16da-496e-b031-e97fe9ffe86f.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın