EMBASSY ENGLISH SAN FRANCISCO DİL OKULU


Embassy English San Francisco Dil Okulu TOIC ve TOEFL IBT resmi sınav merkezi de olup, Nob Hill ve Pasific Heights arasında şehir merkezinde, modern bir binada eğitim vermektedir. Woodbury Üniversitesi ile anlaşmalı olan merkezde okuyan öğrenciler, dil eğitimlerini tamamladıktan sonra üniversiteye devam edebilmektedirler. Bunun için merkezde ücretsiz olarak üniversite eğitim danışmanlığı hizmeti de verilmektedir. Programa katılan öğrencilerin dil seviyelerine uygun olarak gramer, kelime, konuşma, dinleme ve yazma gibi konulara ağırlık verilmekte olup, bu dersler pratik uygulamalarla da desteklenmektedir. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Embassy San Francisco Dil Okulu binası, şehrin orta kesiminde, Marker Caddesi'nin yanındaki Union Square Meydanı'nda yer almaktadır. Yürüme mesafesinde çok sayıda kafe, restoran, alışveriş ve eğlence merkezi ve kulüp, çok sayıda sinema ve müze vardır. Şehre mükemmel ulaşım bağlantıları sayesinde - BART (Bay Area Rapid Transit) - yüksek hızlı elektrikli trenlerle şehir içinde kolayca ve hızlı bir şekilde hareket edebilirsiniz ve en yakın durak okulun hemen yanındadır. Şehrin gerçek bir sembolü olan ünlü teleferikler de oldukça popülerdir: sadece güzel ve otantik değil, aynı zamanda çok rahat şehir içi ulaşım da. Kültürel, tarihi ve mimari anıtların çoğu okula yürüme mesafesindedir, bu nedenle şehir turları ilginç olacak ve külfetli olmayacaktır. Embassy English San Francisco Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Embassy English San Francisco Dil Kursu, ABD’nin en iyi ve en gelişmiş şehirlerinden biri olan San Francisco’da yer almaktadır. Burası Amerikan sanatının, gece hayatının ve çeşitli kültür biçimlerinin gerçek bir merkezi, tükenmez bir yeni izlenim ve duygu kaynağı, dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar için bir buluşma yeridir.

Embassy English San Francisco'da İngilizce kursu öğrencilere tavsiyelerde bulunulur: öğrenciler, çeşitli üniversitelere kayıt ve kabul konusunda tavsiye ve tavsiye alabilir, çeşitli eğitim programları, kurslar, fakülteler, en çok aranan ve nitelikli öğretmenler hakkında bilgi alabilir. Okul engelli öğrencilere özenle davranır: tüm koşullar burada yaratılmıştır, böylece tekerlekli sandalyedeki çocuklar, görme veya işitme engelli öğrenciler derslere katılabilecektir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

San Francisco Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz San Francisco okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve San Francisco Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Embassy San Francisco Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Embassy English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Embassy English San Francisco Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
embassy-english-san-francisco-dil-okulu_0950b430-f494-4528-a8ce-1344e4588074.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın