EUROCENTRES BRISBANE DİL OKULU


Eurocentres Brisbane Dil Okulu, çok sayıda kafe, butik, dükkân, restoran, güzel bahçeler ve muhteşem Precinct Nehri’ne yakın, şehir merkezinde bir konuma sahiptir. Okul konforlu, klimalı sınıflara, öğrenme merkezine, kütüphaneye, bilgisayar odasına (çoklu ortam ve internet kullanımı için), öğle yemeği bulunan ilave bir öğrenci alanına sahiptir. Avustralya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Eurocentres Brisbane Dil Okulunun bulunduğu Brisbane, yıl boyunca sıcak bir iklime sahip, ilerici, kültürel ve canlı bir şehirdir. Şehir genelinde çeşitli canlı müzik ve eğlence mekanlarının yanı sıra önemli festivaller, karnavallar, spor ve sosyal etkinlikler var. Eurocentres Brisbane Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Eurocentres Brisbane Dil Kursunun olduğu Browns Brisbane kampüsü, şehrin popüler alışveriş bölgesinin merkezinde, şehrin ana toplu taşıma istasyonlarının yakınında yer almaktadır. Çarpıcı kampüs, muhteşem Brisbane Müzesi ve Kral George Meydanı'na bakan modern bir binanın birinci katının tamamına yayılmıştır.

Eurocentres Brisbane'de İngilizce kursunda bulunan imkânlar • 8 klimalı sınıf • Öğrenme merkezi/Kütüphane • İnternet erişimli bilgisayar odası. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Avustralya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Avustralya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Avustralya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Avustralya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Brisbane Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Brisbane okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Brisbane Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Avustralya Öğrenci Yorumları

Avustralya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Eurocentres Brisbane Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Avustralya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Eurocentres Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Eurocentres Brisbane Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Avustralya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Avustralya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Avustralya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
eurocentres-brisbane-dil-okulu_80919d8d-e67b-4126-849e-b1049c5af129.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın