GLS GERMAN LANGUAGE SCHOOL BERLİN DİL OKULU


GLS German Language School Berlin Dil Okulu Ekim 2010`de Almanya´nın en iyi dil okulu seçildi. Ebay, Lufthansa, Daimler, Motorola veya Deutsche Welle TV gibi şirketlerin görevlileri GLS'de eğitim alırlar. GLS yetişkinler için Berlin'de GLS kampüsünü ve gençler için Berlin ve Münih yakınlarında Almanca yaz kamplarını yönetmektedir. Almanya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

GLS Berlin Dil Okulu 1983'te Barbara Jaeschke tarafından kurulmuştur. GLS yetişkinler için Berlin'de GLS kampüsünü ve gençler için Berlin ve Münih yakınlarında Almanca yaz kamplarını yönetmektedir. Ekim 2010 de, GLS Berlin Almanya´nın yıldız dil okulu seçildi. Yani 60 dan fazla ülkedeki seyahat turizmi firmasi profosyonelleri tarafından Almanya´nın en iyi dil okulu seçildi. Oylama LTM (Dil Seyahat Magazini) tarafından koordine edildi.LTM Lonra´da bulunan ve Dil Okulları - Dil Seyahat Acentaları için yayın yapan lider bir yayın kuruluşudur. German Language School Berlin Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

GLS German Language School Berlin Dil Kursu ile Almancanızı sadece aldığınız Almanca kursuyla değil- aynı zamanda almanca kursunuz sonrası Berlin içinde yapılan aktivitelerle de geliştirme fırsatı bulursunuz. GLS, German Language School demektir. GLS 1983'te Barbara Jaeschke tarafından kurulmuştur. GLS yetişkinler için Berlin'de GLS kampüsünü ve gençler için Berlin ve Münih yakınlarında Almanca yaz kamplarını yönetmektedir. Ekim 2010 de, GLS Berlin Almanya´nın yıldız dil okulu seçildi. Yani 60 dan fazla ülkedeki seyahat turizmi firmasi profosyonelleri tarafından Almanya´nın en iyi dil okulu seçildi. Oylama LTM (Dil Seyahat Magazini) tarafından koordine edildi.LTM Lonra´da bulunan ve Dil Okulları - Dil Seyahat Acentaları için yayın yapan lider bir yayın kuruluşudur.

GLS German Language School Berlin'de Almanca kursu her sene yaklaşık 60'a aşkın ülkeden gelen 5.000 öğrenci GLS'de Almanca eğitimi almasının yanı sıra ayrıca, Motorola veya Deutsche Welle TV gibi şirketlerin görevlileri GLS'de eğitim alırlar. GLS Berlin senatosu, İsveç Eğitim Bakanlığı ve birçok Amerikan üniversiteler tarafından akredite olmuştur. Goethe Enstitüsündeki gibi GLS'de de Zertifikat Deutsch (ZD) sınavına girilebilir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Almanya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Almanya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Almanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Almanya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Berlin Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Berlin okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Berlin Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Almanya Öğrenci Yorumları

Almanya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

GLS Berlin Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Almanya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. GLS German Language School Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, GLS German Language School Berlin Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Almanya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Almanya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Almanya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
gls-german-language-school-berlin-dil-okulu_2ceec790-caca-4391-8511-8e525ee0b540.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın