INLINGUA MÜNİH DİL OKULU


inlingua Münih Dil Okulu 1897 yılında kurulmuş köklü bir okuldur. Inlingua Münih dünyanın en büyük dil organizasyonlarından birine üyedir ve aynı zamanda Alman Özel Okullar topluluğuna aittir. Okul Münih şehir merkezinde yer almaktadır. İnlingua Dil Eğitim Merkezlerinde kısa sürede kaliteli ve en iyi derecede Almanca öğrenmek ve sizlere bu süreçte en güvenilir desteği sağlamak için yanınızdayız. Almanya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

inlingua Munih Dil Okulu bulunduğu Almanya’nın Berlin ve Hamburg’tan sonra 1.3 milyon nüfusuyla üçüncü büyük şehri olan Münih, Bavyera eyaletinin başkentidir. Kültürel yaşamı, sportif aktiviteleri, tiyatro, müze, opera, konser gibi sanatsal faaliyetleri ile Almanya’nın en ilgi çekici ve kültürel hareketliliği en yoğun olan şehirlerindendir. Münih her yıl 6,5 milyon kişinin ziyaret ettiği Ekim Festivali ile de tanınmaktadır. inlingua Münih Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

inlingua Münih Dil Kursu ile üniversite eğitimine hazırlanırken hem Almancayı hem de Alman kültürünü yerinde öğrenecek ve dünyaya başka bir pencereden bakma şansınıda elde edeceksiniz. Gerek eğitim ve gerekse iş hayatımızın için ve giderek globalleşen dünyamızın gerektirdiği günümüz koşullarında da ikinci ve hatta üçüncü dil bilme giderek aranan kriterlerden biri olmuştur.

inlingua Münih'de Almanca kursu ile siz de hem eğitiminizin hazırlık aşamasında hem de İş alanında gereken dil bilginizi daha iyi bir seviyeye getirmek istiyorsanız ve Almancayı yerinde öğrenmek istiyorsanız yapacağınız tek şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Herhangibir ülkede başlanılan bir dil eğitimine başka bir ülkede kaldığınız yerden ve aynı kitaptan devam edebilme fırsatını Inlingua International dil okullarında yakalayabilirsiniz. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Almanya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Almanya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Almanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Almanya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Münih Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Münih okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Münih Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Almanya Öğrenci Yorumları

Almanya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

inlingua Munih Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Almanya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. inlingua Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, inlingua München Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Almanya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Almanya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Almanya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
inlingua-munih-dil-okulu_724d0dcb-22b8-4779-aca8-2b781c1a2786.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın