LSI BRISBANE DİL OKULU


LSI Brisbane Dil Okulu, Avustralya’nın “Günışığı Eyaleti” olarak tanınan Queensland'in başkenti olan Brisbane’in şehir merkezinde; toplu taşıma araçları, mağaza ve dükkanlara yakın bir şekilde kurulmuştur. Queensland’in perakende satış ve finans merkezi, Queen Street Mall sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Okul tamamen klimalıdır ve okulun her katında mutfak hizmeti bulunması yanında, ücretsiz internet erişimli bilgisayar odası ve sesiz bir ortamda çalışmak için kütüphane bulunur. Avustralya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Language Studies International Brisbane Dil Okulunda 36 farklı ülkeden gelen öğrenciler eğitim görmektedir; Bu öğrenciler, daha çok Kore, Alman, Kolombiyalı, Japon, İspanyol, İtalyan, Fransız ve İsveçli öğrencilerdir. Okulda yaz aylarında ortalama 170 – 200 öğrenci eğitim görürken, kış aylarında 100’e yakın öğrenci eğitim almaktadır. Okulda öğrenim gören ortalama öğrenci yaşı 21–25 yaş arası öğrencilerdir. Sınıflarda ortalama 12, maksimum 14 öğrenci eğitim alır. LSI Brisbane Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

LSI Brisbane Dil Kursu şehir merkezinde, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın tarihi bir binada yer almaktadır. En üstteki Queen Street Alışveriş Merkezi, Riverside Botanik Bahçeleri, finans ve iş bölgelerinin tümüne kolayca ulaşabilirsiniz. Öğrenci tesisleri arasında klimalı sınıflar, geniş bir öğrenci salonu, ücretsiz internete sahip bir bilgisayar odası ve İngilizce öğretiminizi desteklemek için bir öğrenme merkezi bulunmaktadır. TOEFL ve Cambridge sınavına hazırlık kurslarına ek olarak, daha genel ESL kursları da sunuyoruz. İster bir sınava hazırlanın ister iş İngilizcesi eğitimi alın, arkadaş canlısı ve yardımsever öğretmenlerimiz size yardımcı olacaktır.

LSI Brisbane'de İngilizce kursunda standart 20 derslik kurslar sabah 08.30’da başlar 12.20’de ders sona erer. Yoğun 24 derslik programlar ise, haftanın iki günü 08.30 – 15.00 arası eğitim yaparken, haftanın üç günü 08.30 – 12.20 arası ders yapar. Her ders 50 dakika sürer. Yoğun 30 Derslik programlar ise hafta içi her gün sabah 08.30 – öğlen 15.00 arası eğitim yapar. Avustralya’ya öğrenci vizesi alarak gelmek isterseniz, Yoğun 24 ya da Yoğun 30 ders seçeneklerinden birine kayıt yaptırmanız gerekir. Kurs sonunda en az yüzde 80 devamlılık gösterirseniz, kurs sonu katılım sertifikası alabilirsiniz. “Queen Street Mall” Botanik Bahçeleri ve Brisbane Nehri manzaralı bahçeli kafeleriyle “Riverside Centre” okula yakın mesafededir; plajlar ve yağmur ormanları gibi göze çarpan aktivitelere bir saatten az bir zamanda ulaşılabilir. Sosyal program, Avustralya’nın “Güneşli Şehir”inin en iyisini sunan, gezileri, sporları ve hafta sonu turlarını içerir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Avustralya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Avustralya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Avustralya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Avustralya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Brisbane Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Brisbane okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Brisbane Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Avustralya Öğrenci Yorumları

Avustralya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

LSI Brisbane Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Avustralya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Language Studies International Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Language Studies International (LSI) Brisbane Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Avustralya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Avustralya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Avustralya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
lsi-brisbane-dil-okulu_bec95c95-4342-45e7-860e-852ef58abd67.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın