LSI CHRISTCHURCH DİL OKULU


LSI Christchurch Dil Okulu, “Bahçe Şehir”in merkezinde yer alır. Yeni Zelanda’nın ikinci en büyük şehrinin kozmopolit hayatını yaşamak için mükemmel konumdadır. Mükemmel tesisler; rahat bir öğrenci ortak odası, ücretsiz internet erişimli bilgisayarlar, özel çalışmalar ve internet kullanımı için bilgisayarlar ve bireysel çalışma materyalleri içerir. Yeni Zelanda Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Language Studies International Christchurch Dil Okulu bulunduğu, İngiltere’nin dışındaki en İngiliz şehri olarak tanımlanan Christchurch, güzel mimari parklar ve ağaçlıklı banliyöler ile doludur. Bölgenin doğal güzelliği; doğuda deniz, batıda ormanlar, göller ve Güney Alpleri, kuzeyde engebeli tepeler ve geniş boş kumsallarla ünlüdür. Sosyal aktiviteleri bu yüzden çok çeşitlidir ve balık tutma, kayak ve Maori kültürünü öğrenmeyi içerir. LSI Christchurch Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

LSI Christchurch Dil Kursunda birçok farklı ülkeden gelen öğrenciler eğitim görmektedir; Bu öğrenciler,15% Avrupa’dan, 15% Kore’den, 15% Japonya’dan, 15% Tayvan’dan, 20% Güney Amerika’dan ve 20% de Orta Doğu ve Pasifik ülkerindendir. Okulda yıl boyu ortalama 50 ile 90 arası öğrenci eğitim görür. Okulda öğrenim gören ortalama öğrenci yaşı 23-24’dür. Sınıflarda ortalama 8, maksimum 14 öğrenci eğitim alır. Okulda 9 modern sınıf, kişisel çalışmaya uygun 10 bilgisayar, kütüphane, yiyecek-içecek otomatı ve içinde mikrodalga fırın ve buzdolabı bulunan öğrenci lobisi bulunmaktadır. Tüm okulda kablosuz internet imkânı bulunmaktadır. Hocaların hepsi üniversite mezunu ve ESL/EFL sertifikalıdır, toplam 6-7öğretmen görev yapmaktadır.

LSI Christchurch'de İngilizce kursu dersleri sabah 09.00’da başlar, 12.45’de sona erer. Yoğun programa katılanların dersleri ise 15.30’a kadar sürer. Her ders 50 dakika sürer. Kurs sonunda en az yüzde 80 devamlılık gösterirseniz, kurs sonu katılım sertifikası alabilirsiniz. 12 hafta ve üzeri süreli kursa gidenlerin devam oranı sertifikalarında da belirtilir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Yeni Zelanda'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Yeni Zelanda Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Yeni Zelanda okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Yeni Zelanda Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Christchurch Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Christchurch okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Christchurch Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Yeni Zelanda Öğrenci Yorumları

Yeni Zelanda'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

LSI Christchurch Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Yeni Zelanda Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Language Studies International Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Language Studies International (LSI) Christchurch Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Yeni Zelanda'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Yeni Zelanda'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Yeni Zelanda Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
lsi-christchurch-dil-okulu_e34e1350-5e24-466c-97e8-ecda4ced0f3a.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın