OHC ENGLISH OXFORD DİL OKULU


OHC English Oxford Dil Okulu, Oxford Üniversite binalarıyla içice bulunmaktadır. Okulumuzda öğrencilerimize, sıcak ve samimi bir ortam yaratılmakta ve bire-bir ilgi gösterilmektedir. Gerek öğretmenler gerekse ofis çalışanlarımız öğrencilerin; eğitim, konaklama, sosyal etkinlikleri, sosyal uyum ve pek çok farklı konulardaki ihtiyaçlarında yardımcı olmaktadır. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

OHC Oxford Dil Okulu, İngiliz İngilizcesinin anavatanı olarak kabul gören bir eğitim şehrinde bulunmaktadır. Dünyaca ünlü üniversitesiyle, bugünün uluslararası ögrencilerine, İngilizce öğrenmek icin rahat, güvenli ve arkadaşça bir ortam sunmaktadır. İngilizce eğitimi için İngiltere'nin en uygun ve popüler şehri, Oxford Üniversitesi ile dünya genelinde binlerce öğrencinin ilgisini çekmektedir. Oxford House College Oxford Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

OHC English Oxford Dil Kursu British Council onaylıdır. Genel İngilizce, özel alanlara yönelik İngilizce, IELTS, Cambridge Exam kursları Oxford okulumuzun uzman olduğu alanlardır. Oxford okulumuza, diğer okullarımızda olduğu gibi her Pazartesi eğitime başlanabilir.

OHC English Oxford'da İngilizce kursu Elemantary, Lower Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced seviyesinde Genel İngilizce kursları ile özel amaçlara yönelik hukuk, tıp, iş İngilizcesi egitimleri verilmektedir.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Oxford Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Oxford okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Oxford Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

OHC English Oxford Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Oxford House College Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Oxford House College (OHC) Oxford Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
ohc-english-oxford-dil-okulu_b242422f-7c3d-4d59-99e0-3e44b94477fd.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın