SPRACHCAFFE FLORANSA YAZ OKULU


Sprachcaffe Languages Plus Floransa Yaz Okulu İtalyanca öğrenmek ve harika bir tatil yapmak isterseniz ve her zaman bu romantik dili öğrenmek istemişseniz, bu İtalya Yaz Okulu tam size göre! Gençler için İtalyanca Yaz Okulu her geçen gün daha da popüler hale gelmektedir çünkü İtalyanca mutlu ve sıcakkanlı bir mentaliteyi yansıtır ve Avrupa'da en çok konuşulan dillerden birisidir. 10-18 yaş arasına eğitim verilen Sprachcaffe Languages Plus İtalya Yaz Okullarımızda çocuğunuzun etkili bir eğitim alabilmesi ve güvenle konaklayabilmesi için okulda Türk danışmanımız mevcuttur. İtalya Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler burada!

 

Sprachcaffe Floransa Yaz Okulu ile unutulmaz bir tatili çok iyi bir dil eğitimi ile kombine edebilirsiniz. Sprachcaffe İtalya Yaz Okulunda, dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş yaşıtlarınızla birlikte İtalyanca bilginizi geliştirebileceğiniz en etkili ve heyecan verici yoldur. Öğrenciler yeni bir kültürü tanıma ve farklı bir ülkenin gelenek ve göreneklerini öğrenme fırsatı bulurlar. İtalya Yaz Okulu unutulmaz bir deneyimdir!

 

Sprachcaffe Floransa Yaz Kursu Haftada 20 ders İtalyanca dersi verilir. Dersler 45 dakikadır ve genelde 09:00-12:30 saatleri arasındadır. Öğrenciler okulun ilk günü bir seviye tespit sınavına ve oryantasyona tabi olurlar. Kendi seviyelerine ve yaş gruplarına ayrılıp eğitimlerine başlarlar. Program dahilinde dersler sonrası günlük aktivite ve haftalık geziler yapılır. Her 2 haftada en az 1 tam gün ve 2 yarım gün gezi yapılır. 17 yaş altı öğrencilerin aktivitelerin tamamına katılması beklenir. 18-21 yaş arasındakilerin de kendi ilgi alanlarına göre aktivitelere katılımı amaçlanır. Gözetmenler gün boyunca tüm aktivitelerde ve boş zamanlarında öğrencilere eşlik eder ve aynı yurtta konaklar.

 

Sprachcaffe Floransa Yaz Kampı Floransa’nın tarihi merkezinde yer alan Piazza della Repubblica Meydanı‘na bakan 19. yüzyıldan kalma bir konakta yer almaktadır. Katedral meydanı Duomo kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Sprachcaffe Floransa yaz okulu iyi donanımlıdır. Resital ve konferanslara ayrılmış büyük bir salonu, öğrencilerin ders aralarında dinlenebileceği, ders çalışabileceği ve sosyalleşebileceği büyük ortak alanlara sahiptir. Floransa’da öğrenciler yurt veya aile yanı konaklamalarından birinde kalabilirler. Kahvaltı ve akşam yemeği konaklamalarınız da verilmektedir. Öğlen yemeği okulda yenmektedir. Ailelerin birçoğu toplu taşıma ile 30 dakika uzaklıkta iken yurt ise okulumuza çok yakın bir bölgede yer alır.

 

Sprachcaffe Floransa Junior ile Dolce Vita'yı, İtalyanların kaygısız tutumunu ve eşsiz Akdeniz mutfağını deneyimleyeceksiniz. Floransa, Rönesans'ın beşiği olarak kabul edilir ve özellikle önemli tarihi ile ünlüdür. Toskana kenti Orta Çağ'da önemli bir ticaret ve finans merkezi ve Avrupa'nın en zengin şehirlerinden biriydi. Kültürel olarak da Floransa büyük önem taşıyor; Leonardo da Vinci ya da Michelangelo gibi birçok büyük sanatçı burada yaşadı. Kentin tarihi merkezi, UNESCO Dünya Mirası Sit Alanı olup yıldan yıla milyonlarca turist çekmektedir. Floransa bugün önemli bir moda kenti olarak da neredeyse sonsuz bir alışveriş çeşitliliği sunuyor. Sprachcaffe Languages Plus Floransa Yaz Okulu Program Ücret Listesi Nedir? sorunuzun cevabı aşağıdaki sekmelerde detaylı ve güncel bir şekilde mevcuttur.

 

Sprachcaffe Yaz Okulları dünyaca ünlü olup neredeyse tüm dil eğitim akreditasyonlara sahiptir. Bu yüzden Sprachcaffe İtalya Yaz Okulları ile İdealsas'ın kampanyalı fiyatlar sayesinde rahatlıkla ve kaliteli bir eğitim alabilecek veya çocuğunuza sağlayabileceksiniz. Floransa Yaz Okulları güncel fiyat listesi ve tüm bilgiler buradadır.

 

İtalya Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz İtalya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İtalya Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Floransa Yaz Okulları Güncel Fiyat Listesi

Resmi acentesi olduğumuz Floransa okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Floransa Yaz Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

 

Sprachcaffe Languages Plus Floransa Yaz Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Hemen Uzman Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz.

İdealsas, Sprachcaffe Languages Plus Floransa Yaz Okulunun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İndirimli Uçak Bileti Temini ve Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
sprachcaffe-floransa-yaz-okulu_3c1e541c-7feb-4a47-98e6-3a34f9c5fda2.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın