THE LANGUAGE GALLERY HANNOVER DİL OKULU


The Language Gallery Hannover Dil Okulu ile Hannover'deki İngilizce dil kurslarımız, GISMA Business School ile ortak olarak sağlanmaktadır. Almanya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

TLG Hannover Dil Okulu bünyesinde, öğrenci holü, Bilgisayar Alanı, Dinlenme alanı, ücretsiz wifi ve kütüphane dahil birçok sosyal alanla birlikte, 14 adet sınıf bulunur. Sınıflarda ortalama 10’ar öğrenci eğitim alır. Okulumuza minimum 18 yaş ve üzeri öğrenciler kabul edilir. The Language Gallery Hannover Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

The Language Gallery Hannover Dil Kursunun Berlin ve Hannover Akademik Direktörü Tuncay Yılmaz, “Berlin, uluslararası işletmeler ve farklı ülkelerden gelen öğrenciler için popüler bir destinasyon. Almanca bilgilerini geliştirmek istiyorlarsa, gün içinde bunu yapmak için sınırlı zamanları olabilir ve akşam derslerinde onlara alternatif bir çözüm sunmak istiyoruz. " Genel Alman ederken, yerel dil bilgilerini geliştirmek için ülke ve muhtaç yaşayan insanlar ve iş için tasarlanmış Work Almanca daha pratik becerileri çok uygundur. Her iki kurs da öğrencilerin boş zamanlarında veya işlerinde Almanca iletişim kurma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İngilizce Work programı iş yerinde her gün İngilizce dil kullanmak Almanya'da yaşayan bir çok insan için de benzer bir seçenek sunuyor.

The Language Gallery Hannover'da Almanca kursu 2014'ten beri Hannover'de faaliyet gösteren bir okul ile Almanya'nın başkenti, TLG'nin ülkedeki varlığını ikiye katlaması için mükemmel bir yerdi. Berlin okulu resmi olarak Temmuz ayında açıldı ve hızlı gelişimi, TLG'nin Üniversite Geçiş Programı ile birlikte İngilizce ve Almanca kurslarını içeren ilk program portföyünü genişletmesine izin verdi. Daha fazla TLG programı yakında Almanya'nın başkentine getirilecek. Berlin'deki Ocak ayı alımı, dil okulu için küresel bir strateji olarak geliştirilen bir girişim olan akşam programlarının İngiltere dışında ilk kez verileceğini gösteriyor. İspanyolca ve İş için İngilizce dahil olmak üzere bir dizi akşam kursları şu anda Londra, Manchester ve Birmingham'daki TLG okullarında verilmektedir. 2018'de Toronto ve Vancouver'da daha fazla program başlayacak. The Language Gallery Genel Müdürü Simon Power şunları söyledi: “Tüm kurslarımız yerel taleplere yanıt vererek çevremizdeki ortama uyum sağlamak için tasarlandı. “Bu girişim, yarattığımız öğrenme fırsatlarından yararlanan öğrencilerin sayısının artmasıyla istikrarlı bir hızla büyüdü. Öğrencilerin ve içinde yaşadıkları dünyanın gerçek ihtiyaçlarına dayalı olarak her zaman kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Almanya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Almanya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Almanya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Almanya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Hannover Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Hannover okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Hannover Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Almanya Öğrenci Yorumları

Almanya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

TLG Hannover Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Almanya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. The Language Gallery Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, The Language Gallery Hannover Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Almanya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Almanya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Almanya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
the-language-gallery-hannover-dil-okulu_ce3a5ac6-5baf-4d1c-8624-1e63e84c7220.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın