UIC LANGUAGES LONDRA DİL OKULU


UIC Languages Londra Dil Okulu, Londra merkezde Oxford Circus Metro istasyonuna sadece birkaç dakikalık uzaklıktadır. Big Ben, Piccadilly Circus ve Trafalgar meydanı gibi ünlü turistik mekânlara yürüme mesafesindedir. UIC’de 50 farklı ülkeden öğrenci eğitim görmektedir. İngiltere Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

UIC Londra Dil Okulunda eğitim gören top 10 ülke şunlardır, Brezilya, Kolombiya, Almanya, İtalya, Japonya, Kore, İspanya, İsviçre, Tayland ve Türkiye. Okulda normal dönemlerde 150 öğrenci eğitim görürken bu rakam yoğun yaz günlerinde 300 kişiye kadar çıkabilmektedir. 12 modern ve ferah sınıf, tüm okulda kablosuz internet imkanı, E-learning Lobisinde 14 adet internet bağlantılı bilgisayar mevcuttur. Her sınıfta maksimum 12 öğrenci eğitim almaktadır. UIC Languages Londra Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

UIC Languages Londra Dil Kursu etkili bir şekilde öğrenebileceğiniz profesyonel, arkadaşça ve destekleyici bir ortam sunan bir dil okuludur. 12 farklı dilde sınıflarımız var ve ayrıca bireysel dersler ve şirket eğitimi ayarlayabiliriz. Öğretiyoruz: Arapça, Çince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, İspanyolca, Portekizce, Türkçe ve İngilizce. Grup derslerimiz Londra'nın merkezindeki okulumuzda düzenlenir ancak şirketinizde veya evinizde de ders verebilir.

UIC Languages Londra'da İngilizce kursu Oxford Circus'tan birkaç dakika uzaklıkta harika bir konumda bulunan bir dil okuludur. Gerçek anlamda uluslararası bir atmosfer, modern tesisler ve deneyimli ve ilgili personeli ile UIC Languages, öğrencilere çok çeşitli yabancı dil kursları sunar. Öğrencilerimiz bu dilleri birçok farklı sebepten ötürü öğrenirler - iş için, seyahat için ya da sadece eğlence için. Bir dili konuşulduğu ülkeye seyahat etmeden öğrenmenin en iyi yolu, bunu, tesislerin ve öğretmenlerin hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabileceği uzman bir dil okulunda yapmaktır. UIC bunu sağlayabilir ve yıl boyunca küçük grup dersleri sunar.

İngiltere Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz İngiltere okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve İngiltere Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Londra Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Londra okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Londra Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

İngiltere Öğrenci Yorumları

İngiltere'de eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

UIC Londra Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen İngiltere Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. UIC Languages Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, UIC Languages Londra Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

İngiltere'de Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, İngiltere'ye İndirimli Uçak Bileti Temini ve İngiltere Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
uic-languages-londra-dil-okulu_2f56aab8-bd49-4ec5-9c27-5c713b3c9b8c.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın