BOSTON DİL OKULLARI


İngilizce öğrenmek için ilk akla gelen ülkelerden birisi olan Amerika’da yabancı dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel ve yaşanılır şehir vardır. İşte bu fırsatlar ülkesi Amerika'da dil öğrenmek için en doğru tercihlerden biri de Boston dil okullarıdır. Amerika'nın eğitim başkentindeki Boston dil kursları ile kaliteli okullarda İngilizce öğrenmenin yanı sıra Boston'da çalışarak para da kazanabilirsiniz. Üstelik dünyanın her tarafından gelmiş kendi yaşıtınız öğrencilerle eğitim alarak uluslar arası bir çevreniz de olacak. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Boston dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. En kaliteli dil okullarında en ucuz fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Boston'da İngilizce öğrenin! Boston dil okulu fiyatlarını ve Boston dil kursu progamlarını tüm detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Boston, Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti ve en büyük şehridir. Ayrıca New England olarak bilinen Amerika Birleşik Devletleri'nin kuzeydoğu bölgesinin de resmi olmayan merkezidir. Boston, kültürel ve akademik kuruluşlarıyla dünyada ün salmış bir kenttir. 250.000'in üzerinde öğrencinin öğrenim gördüğü 100'den fazla kolej ve üniversite, Boston'un “Amerika'nın Atinası” (the Athens of America) unvanını elde etmesini sağlamıştır. Ortalama aile geliri 44.151$ olduğu Boston’da üniversitelerin ekonomiye küçümsenmeyecek bir katkısı vardır. Biyoteknoloji, yazılım ve turizm önemli sektörlerdir. Bankacılık ve sigortacılık sektörleri de çok gelişmiştir. Gillette, Teradyne, New Balance gibi önemli markaların merkezleri Boston’dadır. Boston günümüzde bir eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. M.I. T., Harvard Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi dünyaca ünlü eğitim kurumları Boston ve civarında yer alırlar. Beth Israel Deaconess Tıp Merkezi, Brigham ve Kadın Hastanesi, Massachusetts Genel Hastanesi, Boston Çocuk Hastanesi, Dana-Farber Kanser Enstitüsü ve Harvard Tıp Fakültesi bütün dünyadan hastaların tedavi amacıyla geldikleri ünlü tıp merkezleridir. Ayrıca şehir Fidelity Investments, Putnam Investments ve Wellington Management gibi dünyaca ünlü yatırım fonlarının merkezlerini barındırmaktadır. En önemli havalimanı Logan International Havalimanı’dır. Ayrıca, Boston'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Boston'da nasıl İngilizce öğrenirim? Boston'a nasıl gidilir? Boston'da nerede kalınır? Boston'da dil kursu fiyatları nedir? Boston'da hangi dil okulu? Boston nerede? Boston nasıl bir yer? Boston okul ücreti ne kadar? Boston'da dil okulu ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Boston şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Boston'da İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra Boston dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Boston'da konaklama ayarlanmasından, Amerika vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Amerika vizesi aldıktan sonra Boston uçak biletininin ayarlanmasının ardından Boston havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Boston'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/boston_4088169a-62b1-4a9e-9596-bd26c7779f7c.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
EMBASSY ENGLISH BOSTON DİL OKULU

İndirimli Fiyatlar!

  • AMERİKA
  • BOSTON
İNDİRİMLİ
GEOS LANGUAGES PLUS BOSTON DİL OKULU

İndirimler Var!

  • AMERİKA
  • BOSTON

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın