FREIBURG DİL OKULLARI


Almancayı ana vatanı olan Almanya'da öğrenmek hem hızlı öğrenmenizi hem de büyük bir tecrübe edinmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden Almanya'da dil öğrenmek için en iyi tercihlerden biri Freiburg dil okullarıdır. Almanya'nın en büyük ve tarihi şehrindeki Freiburg dil kursları ile kaliteli okullarda Almanca öğrenip geliştirebilmenizin yanı sıra Freiburg'da çalışarak para da kazanabilirsiniz. Ayrıca dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Freiburg dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Freiburg'un en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Freiburg'da Almanca öğrenin! Tüm Freiburg dil okulu fiyatlarını ve Freiburg dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Güneydeki yaşam sevinci.. Karaormanlar ve Ren nehri arasında büyüleyici bir konum, Fransa’ya ve İsviçre’ye olan yakınlık, imrenilecek bir iklim, Freiburg bunların hepsine sahiptir. Tarihi bir kent merkezi, 28.000 öğrencisiyle Albert-Ludwig Üniversitesi, konser binası, eski kent merkezindeki tenha köşeler, Kaiserstuhl ve Tuniberg’deki bağcılık, bütün bunlar kentin güler yüzlü ve açık görüşlü görünümünü tayin etmektedir. Tabii ki Freiburg yalnızca romantik olmanın çok daha ötesinde bir yerdir: Freiburg tanınmış bir bilim merkezi ve “Almanya’nın Ekoloji Başkenti”dir. Ayrıca, Freiburg'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Freiburg'da nasıl Almanca öğrenirim? Freiburg'a nasıl gidilir? Freiburg'da nerede kalınır? Freiburg'da dil kursu fiyatları nedir? Freiburg'da hangi dil okulu? Freiburg nerede? Freiburg nasıl bir yer? Freiburg okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Freiburg şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Freiburg'da Almanca dil kursu ve Almanca dil programı seçiminden sonra Freiburg dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Freiburg'da konaklama ayarlanmasından, Almanya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Almanya vizesi aldıktan sonra Freiburg uçak biletininin ayarlanmasının ardından Freiburg havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Freiburg'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/freiburg_e96001e4-2b7b-47d4-bb91-c4e5793ac4ba.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın