KÖLN DİL OKULLARI


Almancayı ana vatanı olan Almanya'da öğrenmek hem hızlı öğrenmenizi hem de büyük bir tecrübe edinmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden Almanya'da dil öğrenmek için en mantıklı tercihlerden biri Köln dil okullarıdır. Almanya'nın en büyük ve tarihi şehrindeki Köln dil kursları ile kaliteli okullarda Almanca öğrenip geliştirebilmenizin yanı sıra Köln'de çalışarak para da kazanabilirsiniz. Ayrıca dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Köln dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Köln'ün en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Köln'de Almanca öğrenin! Tüm Köln dil okulu fiyatlarını ve Köln dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Köln, eyaletin en önemli kültür, bilim, sanat, ticaret ve eğlence merkezidir. Ayrıca demir ve havayolu ulaşım ağının da kesişme noktasıdır. Tren ana garı kent merkezinde yeralır. Nehrin her iki yakası sekiz köprüyle bağlanmıştır, bunlardan ikisi demiryolu köprüsüdür. Köln/Bonn Havalimanı merkezden yaklaşık 20 km uzaklıkta, kentin güneydoğusundadır. Kentiçi kamu ulaşımı, otobüs, tramvay, metro (U-Bahn) ve banliyö (S-Bahn) trenleriyle sağlanır. Ayrıca bin 200 taksi bulunur. Köln'de ünivesitenin yanısıra birer meslek yüksek okulu, konservatuar ve spor yüksek okulu vardır. Nüfusun 10'da biri bir yüksek okul öğrencisidir. Kentin en ünlü yapısı, inşaatı tam 632 (1248-1880) yılda tamamlanmış gotik tarzdaki Dom Katedrali'dir ve 7 bin m² alanda, 157 metreyi bulan yüksekliği ile UNESCO Kültür Mirası listesinde yeralır. Ayrıca, Köln'de dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Köln'de nasıl Almanca öğrenirim? Köln'e nasıl gidilir? Köln'de nerede kalınır? Köln'de dil kursu fiyatları nedir? Köln'de hangi dil okulu? Köln nerede? Köln nasıl bir yer? Köln okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Köln şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Köln'de Almanca dil kursu ve Almanca dil programı seçiminden sonra Köln dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Köln'de konaklama ayarlanmasından, Almanya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Almanya vizesi aldıktan sonra Köln uçak biletininin ayarlanmasının ardından Köln havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Köln'de eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/koln_165f067b-7184-40ab-9f71-10a3167f7c8e.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
CARL DUISBERG CENTREN KÖLN DİL OKULU

Türklere Özel İndirim!

  • ALMANYA
  • KÖLN

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın