LONG BEACH DİL OKULLARI


İngilizce öğrenmek için ilk akla gelen ülkelerden birisi olan Amerika’da yabancı dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel ve yaşanılır şehir vardır. İşte bu fırsatlar ülkesi Amerika'da dil öğrenmek için en doğru tercihlerden biri de Long Beach dil okullarıdır. Amerika'nın bu turizm şehrindeki Long Beach dil kursları ile kaliteli okullarda İngilizce öğrenmenin yanı sıra Long Beach'te çalışarak para da kazanabilirsiniz. Üstelik dünyanın her tarafından gelmiş kendi yaşıtınız öğrencilerle eğitim alarak uluslar arası bir çevreniz de olacak. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Long Beach dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. En kaliteli dil okullarında en ucuz fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Long Beach'te İngilizce öğrenin! Long Beach dil okulu fiyatlarını ve Long Beach dil kursu progamlarını tüm detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

California'nın ünlü kumsal yaşamını denemek istiyorsanız, Long Beach sizin için ideal. Kısa bir otobüs yolculuğuyla yüzmek, sörf yapmak, güneşlenmek ve insanları seyretmek için mükemmel olan banliyönün uzun kumsallarına ulaşabilirsiniz. Long Beach, eyaletin en geniş ikinci üniversitesi olan California State Universitesi’ne de ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde ayrıca, Long Beach City College ve DeVry University bulunmaktadır. Long Beach limanı dünyadaki en büyük limanlardan birisi olarak görülmektedir. Şehrin ayrıca gelişmiş bir petrol endüstrisi vardır. Bunun nedeni zengin petrol yataklarının bulunmasıdır. Şehirde, uçak, otomobil parçaları, elektronik ve ev mobilya üreticileri bulunmaktadır. İzmir ile kardeş şehirdir. California'nın ünlü kumsal yaşamını denemek istiyorsanız, Long Beach sizin için ideal. Kısa bir otobüs yolculuğuyla yüzmek, sörf yapmak, güneşlenmek ve insanları seyretmek için mükemmel olan banliyönün uzun kumsallarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Long Beach'te dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Long Beach'te nasıl İngilizce öğrenirim? Long Beach'e nasıl gidilir? Long Beach'te nerede kalınır? Long Beach'te dil kursu fiyatları nedir? Long Beach'te hangi dil okulu? Long Beach nerede? Long Beach nasıl bir yer? Long Beach okul ücreti ne kadar? Long Beach'te dil okulu ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Long Beach şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Long Beach'te İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra Long Beach dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Long Beach'te konaklama ayarlanmasından, Amerika vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Amerika vizesi aldıktan sonra Long Beach uçak biletininin ayarlanmasının ardından Long Beach havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Long Beach'te eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/long-beach_540f04df-c8c4-4cf8-b807-c745a1a0000d.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın