İdealsas'la Okulum 5 Aylık Olsa da 1 Yıllık Amerika Vizesini İlk Seferde Aldım


idealsas'la okulum 5 aylık olsa da 1 yıllık amerika vizesini ilk seferde aldım

Sedat Metin

Yurtdışına dil eğitimi için çıkmaya karar verdikten sonra profesyonel bir yardım almak için danışman firmalarla görüştüm. Fakat tam kafamdaki soru işaretleri çözümlenmemişti ki şans eseri İdealsas Yurtdışı Eğitim’den İbrahim bey ile görüştüm. Yaptığımız ilk iki görüşme neticesinde gerek okula gerekse gideceğim şehre San Diego - Intrax Dil Okuluna karar verdim.

Sonrasında Amerika için ciddi bir vize hazırlığına başladık ve İbrahim Bey beni vize görüşmesine hazırladı. Gelebilecek sorulara karşı hazırlıklı olmam, evraklarımı eksiksiz hazırlamış olmamız ve tabii ki İdealsas etiketli dosya ile vizeye gittiğimde okulumun 5 aylık bir program olmasına karşın kolaylıkla 1 yıllık vizeyi ilk seferde aldım.

Sonrasında uçak biletimde dâhil olmak üzere, kalacağım aile, sağlık güvencem ve diğer konularla ilgili tüm hazırlıklar İdealsas tarafından tamamlandı. İlk yurtdışı tecrübem olacağından kafamda çokça soru işareti vardı ve tedirgindim. Ama yapılan profesyonel yardımla gerek okuldan gerekse kaldığım aileden çok memnun kaldım. Şehir olarak ta San Diego’yu seçmemizde benim için büyük şans oldu. Aile beni havaalanında karşıladı ve okulun ilk günü beni okula götürdü. Kaldığım ev ve okul seçimi gerçektende çok başarılıydı. Ortama çok kolay adapte oldum ve hatta üç ay gittiğim okulda çalışma imkânım bile oldu. Benim için tarif etmesi güç ve çok güzel bir deneyim oldu.

Karşılaştığın en ufak problemde dahi İdealsas ile mailleşerek Amerika’da bile yardımcı oldular. Öyle ki Türkiye’ye dönüş biletimin tarih değişikliği işlemleri ile de İdealsas ilgilendi ve biletimi gönderdi. Sizlerinde yurt dışı deneyiminizde kötü deneyimler yaşamamanız için profesyonel bir destek almanızı kesinlikle öneririm. Her şey için teşekkürler İdealsas…

Sedat METİN

İstanbul Üniversitesi, MBA

Intrax San Diego Dil Okulumuzda İngilizce dil eğitimi aldı

ABD, California Eyaleti, San Diego

TÜM DİL OKULU REFERANSLARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

sedat-metin_bf30caa0-53af-49af-bab1-95e7b8da4531.jpg