MADRID DİL OKULLARI


İspanyolcayı ana vatanında öğrenmek gibisi yoktur elbette. Bu yüzden İspanya'da dil öğrenmek için en garanti seçimlerden biri Madrid dil okullarıdır. İspanya'nın en büyük şehrindeki Madrid dil kursları ile İspanyolcanızı kaliteli okullarda geliştirebilmenin yanı sıra Madrid'de çalışarak para kazanma imkanız da olacaktır. Tıpkı sizin gibi dünyanın farklı bölgelerinden gelmiş öğrencilerle beraber eğitim alarak uluslararası bir çevreniz de olacaktır. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız Madrid dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Madrid'in en iyi dil okullarında en iyi fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen Madrid'de İspanyolca öğrenin! Tüm Madrid dil okulu fiyatlarını ve Madrid dil kurslarını bütün detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

İspanya'nın başkenti olan Madrid, 4 milyonu aşkın nüfusa sahiptir. Ülke merkezinde yer aldığından herhangi bir yere ulaşmak çok kolaydır. Geçmiş ile bugünü birbirine bağlayan şehir, başkent olmasından dolayı hükümet binaları ve kraliyet ailesinin evi bu şehirdedir. Sergilerden futbol maçlarına, konserler­ den sinemaya kadar çok sayıda etkinliğe katılarak Madrid'i değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, Madrid'de dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Madrid'de nasıl İspanyolca öğrenirim? Madrid'e nasıl gidilir? Madrid'de nerede kalınır? Madrid'de dil kursu fiyatları nedir? Madrid'de hangi dil okulu? Madrid nerede? Madrid nasıl bir yer? Madrid okul ücreti ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. Madrid şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için Madrid'de İspanyolca dil kursu ve İspanyolca dil programı seçiminden sonra Madrid dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Madrid'de konaklama ayarlanmasından, İspanya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile İspanya vizesi aldıktan sonra Madrid uçak biletininin ayarlanmasının ardından Madrid havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. Madrid'de eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/madrid_629c7aac-f03e-4aaa-a6a3-344a01401af5.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
AIL MADRİD DİL OKULU

Çok Özel İndirimlerle!

  • İSPANYA
  • MADRID

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

22 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın