SAN DIEGO DİL OKULLARI


İngilizce öğrenmek için ilk akla gelen ülkelerden birisi olan Amerika’da yabancı dil eğitimi alabileceğiniz bir çok güzel ve yaşanılır şehir vardır. İşte bu fırsatlar ülkesi Amerika'da dil öğrenmek için en doğru tercihlerden biri de San Diego dil okullarıdır. Amerika'nın bu en güneşli şehrindeki San Diego dil kursları ile kaliteli okullarda İngilizce öğrenmenin yanı sıra San Diego'da çalışarak para da kazanabilirsiniz. Üstelik dünyanın her tarafından gelmiş kendi yaşıtınız öğrencilerle eğitim alarak uluslar arası bir çevreniz de olacak. Hemen aşağıda resmi acenteliğini yaptığımız San Diego dil okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ve indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. En kaliteli dil okullarında en ucuz fiyat garantisi sunduğumuz için siz de hemen San Diego'da İngilizce öğrenin! San Diego dil okulu fiyatlarını ve San Diego dil kursu progamlarını tüm detaylarıyla aşağıda görebilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletler’in güneybatı köşesinde Meksika’nın kuzey sınırı üzerinde yer alan San Diego, California eyaletinin ikinci ve ABD’nin 8. büyük kentidir. Kent, California sahilinin güney ucunda yerleşmiş bir deniz ve plaj mucizesidir. Her yıl yüz binlerce turistin akınına uğrayan San Diego; güneşin ısıttığı plajlar, afallatıcı parklar ve Pasifik Okyanusu boyunca yerleşmiş olan muhteşem yarımadalarıyla bir cazibe merkezidir. San Diego'yu Meksika'ya bağlayan "San Ysidro Border" dünyanın en işlek sınır kapısıdır. Dünyanın en büyük ve en ünlü hayvanat bahçesi olan "San Diego Zoo"da şehrin simgelerindendir. Bir çok yüksek teknoloji ve biyomedikal firmaya da ev sahipliği yapan San Diego, teknoloji çevrelerinde "Silicon Valley"den esinlenerek, Qualcomm gibi büyük telekomunikasyon şirketlerinin merkezi olduğundan "Telecom Valley" olarak da bilinir. Ayrıca, San Diego'da dil eğitimi süresince İdealsas'ın ücretsiz, profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

San Diego'da nasıl İngilizce öğrenirim? San Diego'ya nasıl gidilir? San Diego'da nerede kalınır? San Diego'da dil kursu fiyatları nedir? San Diego'da hangi dil okulu? San Diego nerede? San Diego nasıl bir yer? San Diego okul ücreti ne kadar? San Diego'da dil okulu ne kadar? gibi sorularınızı İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevaplıyoruz. San Diego şehrinde eğitim almak isteyen siz öğrencilerimiz için San Diego'da İngilizce dil kursu ve İngilizce dil programı seçiminden sonra San Diego dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, San Diego'da konaklama ayarlanmasından, Amerika vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ile Amerika vizesi aldıktan sonra San Diego uçak biletininin ayarlanmasının ardından San Diego havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi sizin yerinize biz ücretsiz olarak yapıyoruz. San Diego'da eğitim için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/san-diego_0d4f1e9f-1f55-49f9-9879-b8818f8ce2ae.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İNDİRİMLİ
EMBASSY ENGLISH SAN DIEGO DİL OKULU

İndirimli Fiyatlar!

  • AMERİKA
  • SAN DIEGO
İNDİRİMLİ
HUMAN INTERNATIONAL ACADEMY SAN DIEGO DİL OKULU

Özel Fiyatlarla!

  • AMERİKA
  • SAN DIEGO
İNDİRİMLİ
INTRAX SAN DIEGO DİL OKULU

Kampanyalı Fiyatlar!

  • AMERİKA
  • SAN DIEGO

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın