EMBASSY ENGLISH NEW YORK DİL OKULU


Embassy English New York Dil Okulu, Times Meydanı ve Empire State binasıyla dip dibe olan ve Manhattan'ın kalbinde yer almakta olup, 7. Avenue'de yer almaktadır. Uzman öğretmenleriyle hızlı ve dolu dolu bir İngilizce eğitimi veren okul hem konum olarak, hem de eğitim olarak öğrenciler için oldukça elverişli ve güzel bir ortam sağlamaktadır. Amacı eğitim alırken bir yandan da gezmek olan öğrencilerin tercih noktalarından biri olan Embassy English New York, aydınlık ve teknolojik donanımlı sınıflarıyla da kaliteli bir eğitim olanağını öğrencilerine sunmaktadır. Yoğunlaştırılmış İngilizce programlarından iş İngilizcesine kadar çok geniş bir yelpazede eğitim veren Embassy English New York dünyanın her tarafından öğrenci kabul etmesiyle de öğrencilerin kültürel vizyonuna da katkıda bulunur. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Embassy New York Dil Okulu, kusursuz itibarı ve yüksek düzeyde öğrenci hazırlığı ile tanınır. Dil programları, farklı İngilizce yeterlilik seviyelerine sahip öğrencilere yöneliktir. 12-18 yaş arası her öğrenci için uygun bir kurs ve grup seçilecektir. Esnek kurslar ve programlar, mevcut bilgileri güncellemeye, yeni beceriler edinmeye, günlük İngilizce öğrenmeye izin verir. New York'ta konaklama, Amerikan kültürünü daha yakından tanımak için harika bir fırsat. Embassy English New York Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Embassy English New York Dil Kursu, etkili çalışma ve ilginç eğlence için gereken her şeye sahiptir. New York'taki Embassy English School, yoğun modda İngilizce öğrenmek ve akademik hazırlığı turizm ve aktif dinlenme ile birleştirmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçim olacaktır. Embassy School'daki yaz kursları, yüksek kaliteli Amerikan eğitimi alma yolunda bir adım olacaktır.

Embassy English New York'da İngilizce kursu, yoğun şehir bölgesinde tanınmış bir dil okuludur. Empire State Binası, Times Meydanı yakınında yer almaktadır. Okul her yıl onlarca yabancı öğrenciyi kabul ediyor. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

New York Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz New York okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve New York Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Embassy New York Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Embassy English Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Embassy English New York Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
embassy-english-new-york-dil-okulu_b94db5fb-0e3e-48ff-99a8-de1ca4df0f0d.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın