EUROCENTRES PERTH DİL OKULU


Eurocentres Perth Dil Okulu, Avustralya'nın önde gelen otel okullarından "The Australian School of Tourism and Hotel Management"(Avustralya Turizm ve Otel İşletmeciliği Okulu) ile aynı binada, iş merkezlerinin göbeğinde yer almaktadır. Otobüs ve tren istasyonları yakındır ve CAT otobüsleri kapının hemen dışında durmaktadır. Okul bilgisayar laboratuvarı, internet ve e-posta erişimi, öğrenci dinlenme odası ve geniş sınıflar gibi modern ve tam donanımlı olanaklar sunar. Avustralya Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Eurocentres Perth Dil Okulunun bulunduğu, sıcakkanlı, rahat ve açık hava yaşam tarzıyla bir Batı Avustralya şehri olan Perth İngilizce öğrenmeyi hayatın deneyimi haline getiriyor. Swan Nehri kıyısında kurulan Perth parklara, bahçelere çeşitli mutfak sanatlarıyla övünen restoranlara ve tüm bunların ötesinde çok sayıda bakir beyaz kumsalları ve kristal mavisi denizi olan bir kıyı şeridine sahiptir. Uzun, sıcak ve kurak yaz ve kısa, ılık ve ortalama sekiz saatlik günışığıyla geçen kış mevsimiyle, Perth, çalışmak için mükemmel ve Orta Avustralya'yı keşfetmek için en iyi başlama noktasıdır! Eurocentres Perth Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Eurocentres Perth Dil Kursunda bulunan imkânlar • 12 adet klimalı sınıf • Öğrenme Merkezi / Kütüphane • Bilgisayar odası • İnternet/e-posta erişimi için bilgisayarlı öğrenci salonu/dinlenme odası, Kantin

Eurocentres Perth'te İngilizce kursunun olduğu Batı Avustralya'nın başkenti Perth, okyanus sahillerinden birkaç kilometre uzakta Swan Nehri kıyılarında uzanmaktadır. Ağır sanayinin olmadığı şehirde hava kirliliği neredeyse sıfır düzeydedir ve şehir pastoral bir Akdeniz iklimine sahiptir. Şehirde renkli bir gece hayatı, çok sayıda birinci sınıf restoran, çeşitli tiyatro ve konser salonları ile tatil köyü özelliğine sahip uluslar arası bir kumarhane bulunur. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Avustralya'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Avustralya Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Avustralya okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Avustralya Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Perth Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz Perth okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Perth Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Avustralya Öğrenci Yorumları

Avustralya'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Eurocentres Perth Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen Avustralya Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Eurocentres Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Eurocentres Perth Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Avustralya'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Avustralya'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve Avustralya Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
eurocentres-perth-dil-okulu_7335a4f9-50b0-4f20-b4b8-a74c3b0c6645.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın