INTRAX SAN FRANCISCO DİL OKULU


Intrax San Francisco Dil Okulu, alışveriş bölgesi Union Square’ın merkezinde, çeşitli restoranlar, ünlü kafeler ve alışveriş merkezlerinin yanında; tiyatrolara, müzelere ve canlı iş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Intrax San Francisco, otobüs, Muni (San Francisco Municipal Railway), Bart (Bay Area Rapid Transit) ve teleferik gibi başlıca toplu taşım araçlarına kolaylıkla ulaşılabilecek mesafededir. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Intrax International Institute San Francisco Dil Okulu, Kuzey Amerika’daki en heyecan verici ve hareketli 4 şehir San Francisco, San Diego, Chigago ve Vancouver’in merkezinde bulunmaktadır. Intrax San Francisco Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Intrax San Francisco Dil Kursunun kendine has özellikleri bulunmaktadır, ancak hepsi aşağıdaki ortak özelliklere sahiptir: • Büyük iş merkezlerine, alışveriş ve yemek yeme alanlarına ve önemli turistik yerlere yalnızca birkaç adım uzaklıktadır • Mükemmel toplu taşım ağlarına yürüme mesafesinde ve güvenli semtlerde yer almaktadır • Bilgisayar laboratuvarları, öğrenci salonları ve ücretsiz kablosuz internet erişimini içermektedir.

Intrax San Francisco'da İngilizce kursu olanakları şunlardır: • Konferans stili yerleşimli veya bağımsız sıralarla 26 sınıf • Koltukları, piyanosu, bilardo masası, yiyecek içecek makineleri, yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mikrodalga fırınları bulunan 2 öğrenci salonu • 24 bilgisayarlı 2 bilgisayar laboratuarı • Yerel üniversite ve yüksekokullar ve staj adayları için yerel iş hayatı hakkında bilgilere sahip bir öğrenci kütüphanesi • Merkezin her yerinde ücretsiz kablosuz internet • San Francisco turistik yerleri, toplu taşım araçları, yerel turlar ve Intrax aktiviteleri hakkında bilgi sunan bir aktivite standı • San Francisco Merkezimiz, ETSSertifikalı Sınav Kayıt Merkezidir ve hem iBT TOEFL hem de TOEIC sınavlarını sunmaktadır. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

San Francisco Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz San Francisco okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve San Francisco Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Intrax San Francisco Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Intrax International Institute Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Intrax International Institute San Francisco Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
intrax-san-francisco-dil-okulu_e503f518-af8e-4815-87d3-16bc73db3bdb.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın