KAPLAN INTERNATIONAL LANGUAGES NEW YORK DİL OKULU


Kaplan International Languages New York Dil Okulu, Geride bıraktığı 80 yılda eğitimde mükemmelliğe ulaşan, her yıl 150 farklı ülkeden 40.000 öğrencinin tercih ettiği, dünya çapında 10 ülkedeki dil okulları ile bir marka olarak, Amerika New York’da Central Park'a birkaç dakika uzaklıktaki oldukça merkezi ve hareketli bir bölgede konumlanmıştır. İngilizce öğrenirken diğer taraftan Central Park'ı her gün keyfini sürdüğünüz kendi özel bahçeniz gibi kullanabilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış sınıflarda, Kaplan New York dil okulumuz, unutulmaz bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşamanız için her şeye sahiptir. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Kaplan New York Dil Okulumuza geldiğinizde kendinizi Manhattan'ın kalbinde, Times Meydanı'nın enerjik merkezinde, Rockefeller Merkezi'nde ve tabi ki Central Park'ın ta kendisinde bulacaksınız. 12 ferah teknolojik ekipmanlarla donatılmış derslik ve de park & şehir manzaralı pencerelerden New York'un harika manzaralarının keyfini çıkarın. 150'den fazla tiyatro, 30'dan fazla konser salonu ve dünya standartlarındaki 80'den fazla müze ile sayısız yeri gezebilir ve yiyecek ya da bir şeyler içecek mekânlar bulabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde dil öğrenmekten çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Kaplan International New York Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Kaplan International Languages New York Dil Kursu hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, 83 farklı milletten ortalama 257 öğrenci toplam 12 sınıfta eğitim alır. Brezilya, Kolombiya, Şili, Çin, Almanya, Japonya, Meksika, Suudi Arabistan, Güney Kore ve Tayvan en çok öğrenci gelen ülkelerin ilk 10 sırasını oluşturur. Sınıflarda ortalama 12, maksimum 15 öğrenci eğitim alır. Verilen her ders 45 dakika sürer. Kaplan New York’da eğitim alabilmeniz için minimum yaş 16’dır. Sınıflarda İnteraktif yazı tahtaları mevcut olup, okul için Bilgisayar Laboratuarı ve Öğrenci Salonu bulunur.

Kaplan International Languages New York'ta İngilizce kursu içinde ücretsiz wifi bağlantısı mevcuttur. Okuldaki görevlile, İspanyolca, Çince, Türkçe, Fransızca, Portekizce, Korece, Hintçe, Urduca, Lehçe, Yunanca olmak üzere birçok dili konuşabilirken, tüm öğretmenlerimizin lisans dereceleri ile birlikte CELTA ya da dengi bir sertifikası bulunmaktadır. Kaplan New York, Üniversite yerleştirme servisi ile de fark yaratan bir okuldur. (UPS) partner üniversite ve kolejlerimizin yer aldığı ağdan faydalanmanızı sağlar. Eğitim konusundaki zengin deneyimlerimiz ile anlaşmalı 100’den fazla üniversitenin lisans ve yüksek lisans programlarına TOEFL almadan kayıt olmanıza yardımcı olmaktayız. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

New York Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz New York okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve New York Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

Kaplan New York Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Kaplan International Languages Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Kaplan International Languages New York Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
kaplan-international-languages-new-york-dil-okulu_3a970554-a49e-4dd2-aafe-a7815e40122e.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın