LSI NEW YORK DİL OKULU


LSI New York Dil Okulu, güzel ve tarihi bir binada yer almaktadır. Dil okulumuz, Manhattan'nın Battery Park ve Hudson nehir manzarası da olan aydınlık ve ferah 12 tane sınıfa sahiptir. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar; bilgisayar laboratuvarı, toplantı odası ve öğrenci salonu ayrıca tüm tesis içinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. LSI New York eğitim görürken TOEFL puanı aranmaksızın Metropolitan College of New York (MCNY)'nin lisans ve lisansüstü programlarına geçiş yapabilirsiniz. LSI New York'a gelebilmeniz için en az 16 yaşında olmalısınız. Amerika Dil Okulları güncel fiyat listesi ve konaklama bilgileri bu sayfadadır!

Language Studies International New York Dil Okulu, İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda Fransa İsviçre ve Avustralya'da merkezleri bulunan en büyük zincir dil okullarından biridir. Language Studies International (LSI) New York, SOHO, Tribeca ve Financial District dahil olmak üzere New York'un en gösterişli ve ünlü semtlerinin çevreleyen elverişli bir konuma sahiptir. Okulumuz, farklı dil yeterlilik seviyelerine ve ihtiyaçlarına cevap veren en yüksek kalitede sınıf deneyimleri sunar. Ayrıca öğrencilerimiz, New York hayatından zevk aldıkları ve dünyanın her yerinden arkadaşlar edindikleri gibi, ilginç ve heyecan verici aktivitelere katılarak çok eğlenirler. LSI New York Dil Okulu Ücretleri Nedir? sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

LSI New York Dil Kursu bünyesinde genel İngilizceden sınav hazırlık kurslarına, 12-17 yaş çocuk yaz programlarından üniversite hazırlık kurslarına kadar geniş yelpazede programlar yıl boyu sunulmaktadır. Birçok program her pazartesi başlangıç imkânına sahiptir. Sınıf mevcudu maksimum 16 öğrenci ile sınırlıdır. 40 yaş üzeri yaş grupları için ayda bir özel sınıf açılmaktadır.

LSI New York'ta İngilizce kursunu tercih ettiğinizde, Metropolitan College of New York’un hızlandırılmış dersleri sayesinde, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilirsiniz. MCNY'nin kampüsünde bulunması LSI öğrencilerine bol bol Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşma ve sosyalleşme olanağı sunar. LSI yüksek endüstri standartlarını sürdürmeye dikkat eden ve ulusal anlamda akreditasyon planlamasını aktif bir şekilde koruyan zincir okullardan biridir. Özellikle Amerika’daki LSI okulları ACCET, ENGLISH US ve birçok otorite tarafından akredite edilmiştir. Diğer bütün şubeleri ise sürekli denetlenmekte ve lisanslı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca İdealsas ile kayıt olarak Amerika'da hem eğitim alın hem de çalışın!


Amerika Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz ABD okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve Amerika Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

New York Dil Okulları Güncel Fiyat Listesi

Türkiye resmi acentesi olduğumuz New York okulları hakkında tüm bilgilere ulaşmak ve New York Dil Okulları 2020 Fiyat Listesini görmek için başlığa tıklayınız.

Amerika Öğrenci Yorumları

Amerika'da eğitim alan öğrencilerimizin yorum ve izlenimlerini okumak için başlığa tıklayınız!

LSI New York Dil Okuluna Nasıl Kayıt Olunur? Detaylı Bilgi Almak için Hemen ABD Eğitim Danışmanlarımızla İletişime Geçiniz. Language Studies International Dil Okulları Güncel Fiyat ve Bilgiler Bu Adreste!

İdealsas, Language Studies International (LSI) New York Dil Okulu'nun Yetkili ve Resmi Kayıt Ofisidir.

Amerika'da Okul ve Konaklama Yerleştirilmesi, Amerika'ya Ucuz Uçak Bileti Temini ve ABD Vize Başvurusu Dahil Tüm İşlemler Profesyonel Danışmanlarımız Tarafından Ücretsiz Olarak Sunulmaktadır.

 
lsi-new-york-dil-okulu_29dfd936-a4c7-4ad8-a0c6-371ea29207ea.jpg

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Captcha

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın