FREIBURG YAZ OKULLARI


Dünyanın sanayi ve edebiyatta en önemli dillerinden biri de Almancadır. Özellikle Almanya, Almanca yaz dil eğitimi için en iyi tercihtir. Bu yüzden yazın Almanya'da Almanca öğrenmek için ilk seçimlerden biri Freiburg yaz okullarıdır. Almanca yaz kursunun yanında çeşitli sosyal aktiviteler ve şehir turu imkanı sunan Freiburg yaz okulları, öğrencilere tatilde olduklarını unutturmadan hem eğitimi hem de kültürel ve spor aktiviteleri de yoğun bir şekilde sunmaktadırlar. Hemen aşağıda resmi acentesi olduğumuz Freiburg yaz okullarının güncel fiyatlarını, konaklama ücretlerini ve size özel sunulan kampanya ile indirimlerini detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Unutmayın, Freiburg yaz kursu programlarına yetişkinlerin yanı sıra çocuklar da tek başlarına katılabilecekleri gibi ebeveynlerinden biri ya da ikisi ile birlikte de katılmalarına izin verilmektedir. Freiburg'da yaz okulu eğitiminde kalite ve güven oldukça önemlidir. Bu yüzden, Freiburg'daki en iyi yaz okullarından en iyi fiyat garantisi sunuyoruz ve vakit kaybetmeden Freiburg Almanca yaz kurslarını bize sorun! Tüm Freiburg yaz okulu fiyatları ve Freiburg yaz kursları buradadır!

Güneydeki yaşam sevinci.. Karaormanlar ve Ren nehri arasında büyüleyici bir konum, Fransa’ya ve İsviçre’ye olan yakınlık, imrenilecek bir iklim, Freiburg bunların hepsine sahiptir. Tarihi bir kent merkezi, 28.000 öğrencisiyle Albert-Ludwig Üniversitesi, konser binası, eski kent merkezindeki tenha köşeler, Kaiserstuhl ve Tuniberg’deki bağcılık, bütün bunlar kentin güler yüzlü ve açık görüşlü görünümünü tayin etmektedir. Tabii ki Freiburg yalnızca romantik olmanın çok daha ötesinde bir yerdir: Freiburg tanınmış bir bilim merkezi ve “Almanya’nın Ekoloji Başkenti”dir. Ayrıca, Freiburgg'da yaz okulu eğitiminiz boyunca İdealsas'ın ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetinden faydalanıyor olacaksınız!

Freiburg'da yazın nasıl Almanca öğrenirim? Freiburg'a yazın nasıl gidilir? Freiburg'da yazın nerede kalınır? Freiburg'da yaz dil kursu fiyatları nedir? Freiburg'da hangi yaz okulu? Yazın Freiburg nasıl bir yer? Çocuğum için Freiburg güvenli midir? Freiburg yaz okulu ücreti ne kadar? Freiburg'da yaz tatili ne kadar? gibi sorularınıza İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak tek tek cevap veriyoruz. Freiburg şehrinde yaz eğitimi almak isteyenler için Freiburg'da yaz Almanca dil kursu ve yazın Almanca dil programı seçiminden sonra Freiburg yaz dil okuluna kayıt işlemlerinin yapılması, Freiburg'da yaz konaklamasının ayarlanmasından, Almanya vize işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve Almanya vizesi aldıktan sonra Freiburg uçak biletininin ayarlanması ve ardından Freiburg havalimanı karşılamasının organize edilmesi gibi tüm işlemlerinizi biz sizin yerinize ücretsiz olarak yapmaktayız. Freiburg'da yaz kursu için hemen bizimle iletişime geçin!

/Management/UploadFiles/City_Images/TitleBackground/freiburg_e96001e4-2b7b-47d4-bb91-c4e5793ac4ba.jpg

Hangi Okulda Eğitim Almak İstersiniz ?

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Öğrencilerimiz Anlatıyor

Öğrencilerimizin Yurt Dışı Deneyimlerini Kendi Ağızlarından Dinleyin

Bana Özel Kampanyalı Dil Kursu Araştırılmasını İstiyorum

Uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımızın size en uygun ülke, şehir, okul ve program seçenekleri ile ücretsiz vize danışmanlığı sunması için hemen tıklayınız!

Teklif İste

Duyuru & Fırsatlar

Yurt Dışında Eğitim Hakkında Bulabileceğiniz Herşey

İdealsas Farkı ile Yurtdışında Eğitim

Bizi Tercih Eden Öğrencilerimize Sunduğumuz Garantiler

Ücretsiz Danışmanlık

Ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan tüm başvuru, kayıt, konaklama yerleştirme ve vize işlemlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz!

En İyi Fiyat ve Avantajlar

Çalıştığımız okulların resmi ücretleri üzerinden bize özel verdikleri tüm özel indirim ve fırsatları size sunuyoruz!

Güvenirlik ve Hız

Okullarımızın tamamı yetkili kurumlar tarafından onaylı ve garantili olup her birinin resmi acentesi olduğumuzdan tüm işlemlerinizi 48 saat içinde tamamlıyoruz!

7/24 Destek

Gerek gitmeden önce gerekse gittikten sonra size Türkçe olarak kesintisiz destek ve yardımda bulunuyoruz!

17 Yıllık Deneyim

2002'den bu yana Yurtdışında Eğitim ve Work&Travel da Türkiye'nin en çok tercih edilen, güvenilir acentesiyiz!

17.468 Öğrenci

%100 memnuniyet garantisi ise her yıl binlerce öğrenciyi yurt dışına gönderiyor ve eğitimlerini sağlıyoruz!

Yurtdışı İndirimli Dil Okulları

%50'ye Varan Güncel İndirimler ile Kampanyalı Dil Okullarımız

Her Zaman Size Uygun Bir Seçeneğimiz Var

Yurtdışı için İlk Adımını At!

Aradığınız Eğitim ve Programı Bulamadınız mı? Merak Ettiğiniz Daha Çok Detay mı Var? Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizi Arayıp Tüm Sorularınıza Cevap Vermek için Bekliyorlar!

Biz Sizi Arayalım

Göndere tıklayarak sizinle iletişime geçmemize izin vererek Gizlilik ve Çerez Politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Heyecan Verici 12 Ülkede Eğitim Alın

Eğitiminiz için Aşağıdaki Popüler Ülkelerden Birini Seçin ve İdealsas ile Yurt Dışı Deneyiminize Şimdi Başlayın